Догляд за літніми з депресією у Києві

Читати на російській

Особливості депресії у похилому віці

Догляд за літніми з депресією у Києві в пансіонаті «Родичі» — послуга для родичів літніх постояльців з нервовими розладами. Після 60 років людині важко зберегти позитивний погляд на життя, тому статистика ВООЗ демонструє лякаючі цифри — понад 40% жителів планети похилого віку страждають на депресивні розлади.

Першопричинами такого захворювання найчастіше є такі фактори:

 1. руйнування соціальних зв’язків
 2. смерть близької людини
 3. хронічні та супутні захворювання (і постійні болісні відчуття через хвороби)
 4. різні страхи та фобії.

Якщо цей розлад ігнорувати, то через деякий час воно прогресує в гостру стадію і наслідки можуть бути фатальними. У пансіонаті «Родичі» у Києві створено всі умови для комфортного розміщення постояльців із діагнозом «депресія». Тут вони будуть під цілодобовим наглядом компетентного та ввічливого персоналу. За першої необхідності клієнти установи можуть отримати психологічну та медикаментозну допомогу у будь-який час доби.

Про депресію

Депресія – це психічний розлад, ознаками якого є пригнічений стан хворого. Через неможливість радіти життю з’являються негативні емоції, які уповільнюють усі процеси. Людина відчуває втому, тугу, апатію і не може концентрувати свою увагу на будь-чому протягом тривалого часу. Знижується самооцінка та зникає відчуття впевненості у власних силах. Спостерігаються проблеми зі сном та зниження апетиту, що призводить до сильного виснаження організму. У такому стані пацієнт може почуватися повністю одиноким і нікому не потрібним, тому перестає доглядати за собою і виконувати елементарні гігієнічні процедури.

Догляд за літніми з депресією у Києві

У деяких ситуаціях симптоматикою є серйозні проблеми із комунікативними навичками. Спілкуватися з людиною з депресією неприємно і складно, вона часто виявляє дратівливість і поводиться агресивно, в ході діалогу її легко образити (хоча об’єктивних причин для образи немає). Сам того не бажаючи, людина створює негативну атмосферу і жити з нею під одним дахом по-справжньому складно навіть для близьких, що люблять. Найкращим рішенням, яке дозволить стабілізувати ситуацію, є переїзд у приватний пансіонат. Родичі матимуть можливість приїжджати у будь-який зручний час для спільного проведення часу, а досвідчений обслуговуючий персонал зможе зробити все необхідне для реабілітації пацієнта. Чітке виконання всіх рекомендацій лікаря та контроль за своєчасним прийомом прописаних медикаментів дозволяють покращити темп відновлення за рахунок планомірного лікування.

Причини депресії у людей похилого віку

Депресія частіше діагностується у жінок після 60 років, це пов’язано із віковими особливостями зміни гормонального фону. Однак це не означає, що захворювання не стосується чоловічої частини населення.

Причинами хвороби можуть бути такі фізіологічні, психологічні та соціальні фактори:

 • запущені хронічні та супутні захворювання
 • гормональна перебудова організму
 • порушення у роботі головного мозку
 • травмуючі події
 • самотність та конфлікти з близькими
 • малорухливий спосіб життя
 • складне матеріальне становище.

Особливо часто депресія формується в самотніх людей похилого віку, які живуть окремо від дітей та онуків. У такому разі ймовірність загострення значно зростає, а наслідки ігнорування проблеми можуть бути дуже негативними.

Види депресії та наслідки

На даний момент існує кілька видів депресивних розладів:

 1. психогенна
 2. соматогенна
 3. органічна
 4. ендогенна
 5. ятрогенна.

Ці різновиди відрізняються причинами виникнення хвороби та мають свої особливості при терапії. Досвідчений лікар виявить характер захворювання та призначить оптимальне лікування, а працівники пансіонату «Родичі» допоможуть виконати всі рекомендації. Якщо вчасно не допомогти при депресії, то психічні порушення можуть спровокувати тяжкі наслідки, такі як онкологічні хвороби, діабет, серцеві патології та інші захворювання внутрішніх органів. Порушене сприйняття об’єктивної реальності часто стає тригером до скоєння суїциду чи протиправних вчинків. Залишати людину в депресивному стані однієї — небезпечно не лише для неї, а й для оточуючих людей. За перших ознак порушення рекомендується звертатися до лікаря.

Допомога та догляд у пансіонаті «Родичі» в Києві при депресії

Догляд за літніми з депресією в приватному пансіонаті організований таким чином:

 • пацієнт знаходиться у комфортній палаті
 • йому допомагають виконувати рекомендації лікарів
 • персонал надає допомогу у виконанні гігієнічних процедур
 • організовано збалансоване 6-разове харчування
 • проводиться регулярний медогляд
 • доглядальниці надають психологічну допомогу та піклуються про кожного клієнта
 • організуються культурно-дозвільні заходи
 • постояльці можуть спілкуватися між собою та цікаво проводити час на безпечній території.

Якщо Ви хочете покращити психоемоційний стан близької літньої людини, але у вас немає можливості в режимі 24/7 знаходитися поряд з нею, організуйте переїзд у приватний пансіонат. Подаруйте рідному довголіття та належний догляд, при цьому не відмовляючись від особистого життя та виконання своїх власних соціальних обов’язків. Ви можете дізнатись детальніше про умови перебування в пансіонаті за телефоном установи, що вказана на сайті. Також є можливість скористатися формою зворотного зв’язку.

Щоденна програма догляду для постояльців із депресією

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
700 гривень за добу
Автор статті
Соціальний педагог Ірина Коваль

Залишіть заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами на протязі 40 секунд

  Ваше ім'я
  Номер телефону

  Інші послуги

  Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

  Догляд за літніми після інсульту

  Відновлення після госпіталізації

  Догляд за людьми похилого віку з деменцією

  Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
  Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
  Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

   Ваше ім'я
   Номер телефону