Приватний пансіонат «Родичі»

У пансіонаті «Родичі» створені всі умови для комфортного проживання людей похилого віку з різними фізичними та захворюваннями та нервовими розладами. Завдяки великому досвіду співробітників установи кожен постоялець буде оточений турботою та увагою. Велика увага приділяється як моніторингу фізичного стану, а й виявлення психоемоційних проблем. За перших ознак погіршення самопочуття людині буде надано першу допомогу. Гості пансіонату ведуть активне соціальне життя, спілкуються між собою та беруть участь у різноманітних заходах. Гідна старість, повернення радості життя та довголіття — ось чому варто організувати переїзд літнього родича до приватного пансіонату.

Пансіонат «Родичи» має всі необхідні сертифікати та дозволи на ведення медичної діяльності. Це означає, що всі постояльці можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу за першої необхідності.
Клієнт може замовити індивідуальну доглядальницю для допомоги у повсякденних справах. Особистий помічник буде корисний при виконанні щоденних гігієнічних процедур для вирішення найрізноманітніших завдань.
Можна оформити безвідсоткове розстрочення та скористатися послугами на вигідних умовах. Не відкладайте переїзд до приватного пансіонату через тимчасові фінансові труднощі. Погодьте зручний графік платежів.
У пансіонаті «Родичи» всі постояльці перебувають під цілодобовим наглядом працівників установи з профільною медичною освітою. У разі ускладнень гостям буде надано екстрену допомогу.

Про пансіонат

Організація дозвілля
Обладнання
Фізкультура та прогулянки

Культурні заходи в пансіонаті


У пансіонаті «Родичи» постояльці можуть спілкуватися між собою у будь-який зручний час. Літні люди знову можуть соціалізуватися та завести цікаві знайомства. Завдяки організації культурно-дозвільних заходів на регулярній основі вдається повернути клієнтам радість життя та підвищити їхній життєвий тонус. Хороший психоемоційний стан позитивно впливає, зокрема, і відновлення фізіологічних функцій організму. Похилий вік - це не привід обмежувати спілкування, завжди можна дізнаватися про нове і весело проводити час.

Розгорнути

Сертифікати

Залишіть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Ваше ім'я
  Номер телефону

  Наш персонал

  Григоренко Наталія

  Соціальний педагог

  Степаненко Антоніна

  Покоївка

  Ломакін Михайло Васильович

  Кухар

  Чебанова Ольга Василівна

  Штатний психолог

  Поширені запитання

  Чи можна через вас замовити перевезення мого родича до пансіону?

  Так, ми можемо організувати транспортування Вашого родича до пансіону на спеціальному автомобілі. Ми маємо у розпорядженні все необхідне обладнання для перевезення: м'які та жорсткі ноші, візок-каталку, крісло-коляску. Після приїзду на місце надаються інвалідні візки, спеціалізовані ліжка та інші необхідні підручні засоби.

  Які документи потрібні для заселення до пансіону?

  Для заселення необхідно зібрати пакет документів: копія або оригінал паспорта, ІПН, витяг з лікарні (епікриз) або медичної картки амбулаторного хворого, результати аналізів (ЗАК, ЗАС) та флюорографії, термін дії яких 1 місяць. Тому усі необхідні документи краще збирати за 1 тиждень до заселення. Крім того, нам знадобляться відомості про самостійність літньої людини, її індивідуальні уподобання, інформація про умови проживання та передбачувану тривалість перебування в пансіонаті.

  Які аналізи необхідні для заселення в пансіонат?

  На момент заселення потрібно надати пакет документів, який повністю відповідатиме встановленим вимогам. Це потрібно для контролю стану підопічного, тому що в пансіонаті реалізуються кілька оздоровчих програм і нам важливо розуміти, яка найкраще підійде для людини похилого віку. Аналізи, які необхідно надати під час заселення: ЗАК, ЗАС, аналіз біохімії крові, результат флюорографії. Пансіонат не є медичною організацією, але з метою контролю за самопочуттям наших підопічних ми запрошуємо лікарів. На підставі результатів аналізів вони допомагають визначити основні проблеми з боку здоров'я у людини похилого віку, щоб ми могли правильно підібрати оздоровчу програму.

  Який мінімальний термін перебування у ваших пансіонатах?

  В пансіонаті немає мінімального та максимального терміну перебування. Кожен випадок розглядається індивідуально. Ми можемо доглядати Вашого родича протягом декількох тижнів, поки Ви у від'їзді або в робочі дні, коли важко поєднати догляд за літньою людиною та роботу. Також є варіант довгострокового перебування з можливістю відвідування або від'їзду Вашого родича додому. У разі необхідно попередити завідуючу.

  Чи входять у вартість проживання ліки та підгузки?

  У базову ціну включено все необхідне для комфортного проживання літньої людини. Комфортабельні кімнати різної категорії, яку Ви вибираєте під час заселення. П'ятиразове харчування, збагачене вітамінами, регулярні консультації лікаря з вимірюванням АТ та інших показників, постійна допомога медперсоналу як на прогулянках, так і за дотримання особистої гігієни, групові заняття з психологом, організоване дозвілля. На підвищення ціни впливає фізичний стан людини похилого віку та надання додаткових послуг (індивідуальні заняття з психологом, масаж, консультація вузьких лікарів та інше). З Вас потрібно буде подбати про особисті речі родича, а лежачих та тяжкохворих необхідно забезпечити підгузками, пелюшками та прокладками. А з нашого боку ми гарантуємо увагу та турботу.

  Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
  Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
  Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

   Ваше ім'я
   Номер телефону