Догляд за літніми психічно хворими у Києві

Читати на російській

Догляд за літніми у пансионаті

Догляд за літніми психічно хворими у Києві в пансіонаті «Родичі» — затребувана послуга для тих, хто хоче допомогти своєму близькому, але не має змоги постійно присвячувати себе турботам про родича. Люди похилого віку часто мають різні психоневрологічні розлади, причини розвитку яких майже неможливо визначити достовірно. Найрізноманітніші фактори можуть впливати на прогресування захворювань, проте незалежно від першопричини, кожна людина з таким діагнозом потребує цілодобового спостереження та піклування. У домашніх умовах організувати повністю безпечне та комфортне середовище дуже непросто. Мало хто може собі дозволити повністю присвятити своє життя турботі про хворого літнього родича. Навіть якщо вдасться знайти достатньо часу, впоратися зі складною поведінкою пацієнта людині без медичної освіти буде практично неможливо.

Ввічливий досвідчений персонал регулярно проходить курси підвищення кваліфікації для того, щоб рівень сервісу при роботі з клієнтами відповідав найвищим європейським та світовим стандартам. На території створено безбар’єрне безпечне середовище для здійснення прогулянок без ризику отримати травму. Також в установі здійснюється постійний контроль за фізичним та психоемоційним станом постояльців. За першої необхідності клієнту буде надана своєчасна медикаментозна та психологічна допомога. Щоб дізнатися більше про умови перебування в пансіонаті, зателефонуйте, вказаному на сайті або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Приватний пансіонат — це найкраще рішення, адже у спеціалізованій установі є все необхідне для комфортного проживання постояльців із різними психічними відхиленнями.

Догляд за літніми психічно хворими у Києві

З якими діагнозами проживають люди у пансіонаті?

У пансіонаті «Родичі» у Києві можуть бути розміщені пацієнти з різними психічними хворобами:

 1. аутизм
 2. синдром Альцгеймера
 3. деменція
 4. різні розлади особи
 5. синдром хронічної втоми тощо

Кожна палата обладнана всім необхідним для комфортного та безпечного проживання людей із різними порушеннями. Санвузли та ванні кімнати мають поручні та при отриманні гігієнічних процедур ризик отримання травми мінімальний. Підлога в установі покрита спеціальним антиковзним покриттям для людей з обмеженими можливостями пересування. Пацієнтам, які можуть пересуватися самостійно, допомагає персонал пансіонату.

Особливості догляду за літніми психічно хворими людьми

У деяких установах для психічно хворих людей похилого віку насильно змушують приймати медикаменти і тримають у повній ізоляції від суспільства. У пансіонаті «Родичі» умови проживання абсолютно не схожі на лікарню та диспансер. Пацієнти перебувають у затишній обстановці, а ввічливий персонал дбає про кожного гостя і за першої необхідності надає психологічну та медичну допомогу. Завдяки такому підходу вдається досягати позитивних результатів та стабілізації стану. Співробітники у м’якому форматі нагадують клієнтам приймати призначені ліки у потрібний час та у необхідній кількості. А якщо потрібне відвідування лікаря, то його візит можна організувати без виїзду з території.

Що потрібно для розміщення в пансіонаті?

Догляд за людьми з нервовими розладами у пансіонаті можливий після здачі аналізів, флюорографічного обстеження та огляду шкіри. Виконати ці процедури можна у будь-якій поліклініці або замовити виїзд лабораторії додому. Також потрібно зібрати пакет документів, що підтверджують особу пацієнта та його опікунів. Бажано надати історію розвитку хвороби для складання індивідуального плану реабілітації.

Безпосередньо під час переїзду необхідно зібрати речі першої необхідності та якісь особисті, які нагадуватимуть про сім’ю: фотографії, малюнки онуків тощо. Такі, здавалося б, дрібниці допоможуть адаптуватися людині похилого віку на новому місці. Для нормального психологічного стану людина повинна розуміти, що все це робиться з турботою про неї.

Переваги пансіонату «Родичі» у Києві

Чому люди обирають наш пансіонат »:

 • комфортні палати з усім необхідним
 • психологічна допомога 24/7
 • 6-разове харчування, розроблене із залученням дієтологів та лікарів
 • екстрена допомога за першої необхідності
 • повне обслуговування (прогулянки, гігієнічні процедури тощо)
 • культурно-дозвільні заходи
 • вигідні ціни на проживання
 • безпечне середовище на території пансіонату
 • спілкування з однолітками та приємне проведення часу.

Ви можете побачити умови проживання в закладі, замовте екскурсію по пансіонату. Просто зателефонуйте, вказаному на сайті, і співробітники докладно розкажуть про всі нюанси та запишуть Вас на екскурсію. Щоб забезпечити своїй близькій людині гідну старість, організуйте її переїзд до спеціалізованого пансіонату. Люди з найсерйознішими психічними розладами можуть розпочати тут нове життя в оточенні однолітків та ввічливого персоналу.

Щоденна програма догляду за психічно хворими постояльцями

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором

Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону