Догляд за літніми з хворобою Альцгеймера в Києві

Читати на російській

Умови та особливості пансіонату для людей похилого віку з хворобою Альцгеймера

У пансіонаті «Родичі» організовано все для підтримки звичного рівня життя пацієнтів та догляд за літніми з хворобою Альцгеймера в Києві. Люди, які потребують реабілітації, повинні в цілодобовому режимі отримувати необхідну допомогу з боку кваліфікованого персоналу. В установі здійснюється контроль за станом здоров’я клієнтів і за перших ознак ускладнень їм буде надана необхідна допомога. Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера — важлива складова для стабілізації їхнього фізичного та психологічного стану.

Що являє собою хвороба Альцгеймера?

Хвороба Альцгеймера – це прогресуюче неврологічне захворювання, що призводить до порушення пам’яті, мислення та поведінки. Цей стан потребує постійного догляду, особливо коли він перебуває на стадії просунутої хвороби. Такий догляд за літніми з хворобою Альцгеймера може бути складним і потребує спеціальних навичок та знань від рідних, що не всім може бути під силу. Більш детальну інформацію на офіційному сайті Американської Асоціації Хвороби Альцгеймера (Alzheimer’s Association).

В установі є всі необхідні послуги для організації належного догляду за літніми людьми з хворобою Альцгеймера:

 1. цілодобове спостереження за самопочуттям постояльців
 2. надання необхідної долікарської допомоги у разі виникнення ускладнень або підозри на загострення хронічних або супутніх захворювань
 3. психологічна підтримка та дбайливе ставлення до кожного гостя
 4. допомога у проведенні гігієнічних заходів для людей з обмеженими фізичними можливостями
 5. організація культурно-дозвільних заходів.

За потреби можна замовити додатковий сервіс, наприклад, перевезення клієнта до потрібної установи, відвідування будь-яких профільних лікарів у зручний час, проведення аналізів та діагностичних процедур без виїзду з території. Постояльці пансіонату ведуть активне життя і частіше перебувають у хорошому настрої, ніж коли вони перебувають у ізольованому просторі. Персонал закладу робить все можливе для покращення якості життя своїх підопічних, і кожен постоялець може у будь-який час звернутися за допомогою та підтримкою до доглядальниці чи чергового співробітника.

Пансіонат «Родичі» в Києві приймає постояльців з будь-якої області нашої країни, а також з інших держав.

Догляд за літніми з хворобою Альцгеймера в Києві

Персонал пансіонату «Родичі»

Близькі люди та родичі хворих з Альцгеймером не зможуть самостійно забезпечити необхідний догляд пацієнта. У пансіонаті працює досвідчений персонал, який пройшов спеціальну підготовку і може доглядати людей похилого віку з найважчими захворюваннями. Контролю якості послуг приділяється особлива увага, кожен співробітник має високі комунікативні навички для ввічливого та етичного поводження з клієнтами. На будь-яке звернення персонал відреагує в рамках встановлених правил і з турботою і терпінням підійде до вирішення ситуації. Завдяки такому відношенню та дотриманню суворого розпорядку дня вдається стабілізувати стан та скоротити ймовірність ускладнення захворювання. Найчастіше вдається досягати значних поліпшень у здоров’ї.

Переваги пансіонат «Родичі» в Києві

Чому варто звернутися до пансіонату «Родичі» в Києві для отримання послуг з догляду за хворими людьми з Альцгеймером:

 1. на території організовано безбар’єрне середовище для людей з обмеженими можливостями. Пацієнти можуть безперешкодно пересуватися територією, користуюся поручнями пандусами тощо.
 2. комфортабельні палати з усім необхідним для проживання дають пацієнту можливість перебувати у звичних йому умовах. У номерах встановлено окремий санвузол, а кількість узгоджується заздалегідь
 3. надається європейський рівень сервісу, підхід до догляду за хворими з Альцгеймером ґрунтується на перевірених західних методиках, які вважаються одними з найкращих у світі
 4. у будь-який час доби хворий може отримати необхідну допомогу і ніколи не відчує себе самотнім та покинутим
 5. постояльці можуть безперешкодно спілкуватися між собою та весело проводити час у вільному форматі або в рамках організованих заходів.
 6. регулярно організується прогулянки, при яких персонал контролює безпеку постояльців.
 7. рідні та близькі люди можуть відвідувати заклад у будь-який зручний для них день.

Важливо зауважити, що хвороба Альцгеймера – це хронічне захворювання, невиліковне захворювання, яке прогресує з часом. Таким чином, догляд за людьми похилого віку з цим захворюванням може тривати довго і вимагати великих зусиль. Щоб дізнатися докладніше про умови перебування і як забезпечується догляд за літніми з хворобою Альцгеймера в пансіонаті «Родичі» в Києві ви можете зателефонувати до закладу, вказаному на сайті, або скористатися формою зворотного зв’язку. Також є можливість приїхати на безкоштовну екскурсію по території та номерам, щоб наживо оцінити якість сервісу, що надається. Забезпечте вашому близькому гідну старість і уберегйте себе від складності у вашому житті вже зараз – залиште заявку на консультацію.

Щоденна програма догляду для постояльців з хворобою Альцгеймера

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
700 гривень за добу
Автор статті
Соціальний педагог Ірина Коваль

Залишіть заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами на протязі 40 секунд

  Ваше ім'я
  Номер телефону

  Інші послуги

  Догляд за людьми з депресією

  Догляд за літніми після інсульту

  Відновлення після госпіталізації

  Догляд за людьми похилого віку з деменцією

  Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
  Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
  Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

   Ваше ім'я
   Номер телефону