Реабілітація літніх після госпіталізації у Києві

Читати на російській

Догляд після госпіталізації

Реабілітація літніх після госпіталізації у Києві в пансіонаті «Родичі» — це затребувана послуга, якою користуються родичі людей похилого віку з різними важкими захворюваннями. Після 60 років відновлення людини після перенесеної хвороби пов’язане із цілодобовим спостереженням за змінами його фізичного та психоемоційного стану. Важливо не просто стежити за динамікою здоров’я та надавати необхідну медикаментозну та психологічну допомогу. Важливою частиною реабілітації є регулярне спілкування з пацієнтом та дбайливе ставлення до його потреб.

На жаль, у сучасному світі далеко не всі близькі родичі можуть знайти час для догляду за хворим, адже, крім виконання цього найважливішого завдання, їм потрібно вчитися, працювати і будувати своє особисте життя. Навіть якщо люди намагаються деякий час самостійно доглядати хворого пенсіонера і поєднувати цю діяльність з іншими справами, рано чи пізно настає момент занепаду сил та емоційного вигоряння. При цьому людина похилого віку відчуває себе причиною дискомфорту рідних і почувається тягарем для сім’ї, що призводить до серйозних психологічних проблем, які негативно впливають на фізичне самопочуття.

Нерідко через пригнічений стан прогресують хронічні та супутні захворювання, а тіло і розум людини руйнуються набагато швидше. Про ефективне відновлення у такому разі не йдеться, адже для повної реабілітації після госпіталізації потрібно забезпечити всебічний комфорт (фізіологічний та психологічний) пацієнта. Найкращим рішенням у такій ситуації є спеціалізований пансіонат, де система роботи побудована з урахуванням особливостей тяжкохворих клієнтів, та створені всі умови для їхнього комфортного перебування в установі.

Умови проживання в пансіонаті «Родичі» після госпіталізації

Пацієнтам допомагає адаптуватися до життя в пансіонаті досвідчений персонал, який регулярно проходить курси підвищення кваліфікації та вміє вибудовувати ввічливе та уважне спілкування з постояльцями.

Основні критерії спілкування з гостями пансіонату:

 1. увага до їх психологічного стану (працівники регулярно ставлять питання та цікавляться життям пенсіонерів)
 2. турбота про клієнтів, яка проявляється у допомозі за першої необхідності (при виконанні гігієнічних процедур, у догляді за собою, при організації прогулянки або прийому їжі)
 3. повага до особи пацієнта — важлива складова для підтримки самоповаги людини (персонал спілкується шанобливо і жоден співробітник не дозволяє собі виявляти зневагу до думки постояльця або поблажливо ігнорувати його зауваження).

У пансіонаті для кожного гостя формується індивідуальна програма з урахуванням особливостей діагнозу, з яким вчинив пацієнт. При цьому навіть для людей з однаковими захворюваннями розробляється свій порядок дня та меню.

Реабілітація літніх після госпіталізації у Києві

Як відбувається реабілітація в пансіонаті для літніх «Родичі» у Києві?

Співробітники установи враховують не лише діагностичні дані, а й характер людини, її звички та поточний фізичний та психоемоційний стан. Харчування організоване із залученням дієтологів, які формують меню з достатньою кількістю вітамінів та мікроелементів для підтримки ослабленого організму. Кожен клієнт може займатися фізичною активністю і проводити дозвілля за своїм бажанням, а персонал допомагає мотивувати людину на необхідні дії відповідно до рекомендацій лікаря. Працівники стежать за своєчасним прийомом ліків у потрібному обсязі та контролюють виконання вправ та гімнастики для швидкого відновлення постояльців після госпіталізації.

Реабілітація після інсульту

Пансіонат для реабілітації людей похилого віку після інсульту «Родичі» в Києві — це місце, де пацієнти з обмеженими можливостями можуть у безпечних та комфортних умовах повернутися до нормального життя. Під цілодобовим наглядом персоналу ризики ускладнень мінімальні, а при виникненні загострення клієнту буде екстрено надано кваліфіковану медичну допомогу.

Інсульт часто призводить до втрати рухових функцій, тому програма реабілітації включає такі процедури:

 • допомога при виконанні щоденних процедур
 • виконання вправ ЛФК та ​​гімнастики за рекомендацією лікаря
 • контроль за прийомом призначених препаратів
 • збалансоване 6-разове харчування з урахуванням особливостей організму
 • культурно-дозвільні заходи для підтримання хорошого психоемоційного стану
 • заняття з психологом для запобігання прогресу депресії
 • спілкування з іншими людьми для підтримки та повернення комунікативних навичок.

При цьому у приватному пансіонаті «Родичі» у Києві для кожного постояльця розробляється свій план відновлення, що дозволяє значно підвищувати ефективність порівняно зі стандартними програмами у державних медичних установах.

Реабілітація при порушеннях опорно-рухового апарату

Реабілітація порушень ОРА – це складний та тривалий процес, який необхідно виконувати за умов спеціалізованої установи під повним контролем навченого персоналу. Втрата можливості самостійно пересуватися – це не вирок, при якому людина приречена постійно страждати і перебувати в дискомфорті. У сучасному суспільстві вже давно використовуються методики відновлення людей у ​​зручному форматі, що не травмує.

Для реабілітації людей похилого віку із захворюваннями, що заважають пересування, в пансіонаті створені всі умови:

 1. організовано безпечне безбар’єрне середовище на всій території
 2. підлога покрита спеціальним антиковзним покриттям для безпечного пересування
 3. у ванних кімнатах та санвузлах є поручні, за які можна триматися при самостійному виконанні гігієнічних процедур
 4. персонал установи надає допомогу у догляді за лежачими хворими, які не можуть самі виконувати елементарні побутові дії.

Завдяки комплексному підходу догляду за клієнтами, які прикуті до ліжка або інвалідного крісла, можна досягати разючих результатів при реабілітації після госпіталізації. Якщо ваша близька людина втратила здатність пересуватися через порушення опорно-рухового апарату, то найкращим рішенням для збереження комфортного для нього способу життя буде переїзд до приватного пансіонату «Родичі» у Києві. Докладніше про особливості розміщення пацієнтів з тяжкими захворюваннями по телефону закладу, вказаному на сайті.

Реабілітація після інфаркту

Пансіонат для літніх людей після інфаркту «Родичі» в Києві — це один із найефективніших способів повернути людину до нормального життя швидко та без стресу. Коли відновлення після перенесеного серцево-судинного захворювання проходить у домашніх умовах, є ризик загострення, при якому потрібна допомога буде надана невчасно. Спеціалізована установа – це місце, де персонал з медичною освітою буде в режимі 24/7 стежити за зміною динаміки в стані пацієнта, а при перших ознаках його погіршення вживе всіх необхідних заходів для усунення симптоматики.

Для людей після інфаркту в пансіонаті створено такі умови:

 • співробітники допомагають приймати ліки відповідно до розпорядження лікарів (регулярно за розкладом та в потрібному обсязі)
 • організуються піші прогулянки на свіжому повітрі для відновлення ослаблених внутрішніх органів (під наглядом персоналу)
 • харчування розроблене з урахуванням особливості процесу реабілітації пацієнтів із серцевими захворюваннями
 • проводяться дозвілля, де людина може спілкуватися з іншими людьми та розважатися (це відволікає її від переживань,
 • які негативно впливають на роботу серцевого м’яза та судин).

Також задля попередження рецидивів проводяться заняття з психологом, у яких виявляються можливі проблеми.

Реабілітація хворих на онкологічні захворювання

Пансіонат для онкологічних хворих — одне з найбільш підходящих місць, де людина не почуватиметься тягарем для близьких, а також отримуватиме належну увагу та турботу з боку обслуговуючого персоналу. Тяжка хвороба завжди супроводжується не тільки фізичними проблемами, серйозні ускладнення виникають на психоемоційному рівні. Коли рідні бачать страждання літнього родича з онкологічним захворюванням, але ніяк не можуть на це вплинути, вони почуваються пригніченими та пригніченими. Бачачи це, хворий ще більше страждає, відчуваючи причиною страждань своїх близьких. У сукупності з фізичним дискомфортом такий стан призводить до прискорення перебігу захворювання, а ймовірність ремісії у разі зменшується. У пансіонаті «Родичі» в Києві створені відповідні умови для розміщення пацієнтів з тяжкими діагнозами, при цьому відвідування клієнтів можливе регулярно та в будь-який зручний час.

Переваги приватного пансіонату «Родичі» в Києві

Якщо ваша рідна людина потребує реабілітації після госпіталізації, а у вас немає можливості цілодобово бути поряд з нею для організації належного догляду — звертайтесь до приватного пансіонату «Родичі» у Києві.

Тут є все необхідне для відновлення людей похилого віку:

 • упорядкована територія
 • комфортні палати з усім необхідним
 • ввічливий та компетентний персонал
 • психологічна та медикаментозна допомога
 • дозвільні заходи
 • збалансоване регулярне харчування
 • контроль за безпекою клієнтів.

Якщо ви чи хтось із ваших літніх близьких пережив госпіталізацію та потребує реабілітації, пансіонат для літніх «Родичі» може стати ідеальним місцем для відновлення та повноцінного відпочинку. Наші досвідчені фахівці готові запропонувати якісні послуги та психологічну підтримку, допоможуть швидко та ефективно відновитись після хвороби чи травми. Ми також надаємо безліч розважальних та освітніх заходів, які допоможуть нашим гостям почуватися комфортно та насолоджуватися життям на повне. Не відкладайте здоров’я на потім – оберіть пансіонат для літніх у Києві та почніть свій шлях до повноцінного життя вже сьогодні!

Щоденна програма догляду за відновленням для постояльців після госпіталізації

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
700 гривень за добу
Автор статті
Соціальний педагог Ірина Коваль

Залишіть заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами на протязі 40 секунд

  Ваше ім'я
  Номер телефону

  Інші послуги

  Догляд за людьми з депресією

  Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

  Догляд за літніми після інсульту

  Догляд за людьми похилого віку з деменцією

  Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
  Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
  Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

   Ваше ім'я
   Номер телефону