Догляд за літніми після інсульту в Києві

Читати на російській

Реабілітація в пансіонаті для літніх людей у Києві

Пансіонат «Родичі» надає комплексний догляд за літніми після інсульту в Києві — це спеціалізована установа, де кожному постояльцеві буде надана необхідна допомога для покращення якості життя та мінімізації наслідків захворювання. Догляд за такими пацієнтами – це тривалий процес, який можуть витримати лише деякі близькі люди та родичі частково або повністю паралізованих пацієнтів. У профільній установі люди похилого віку із серйозними порушеннями фізичного та психологічного здоров’я можуть отримати належну турботу та догляд.

Порушення в роботі судинної системи – це одне з найпоширеніших ускладнень, властивих для людей похилого віку. Старіння організму нерозривно пов’язане з ризиком виникнення інфарктів та інсультів, наслідки цих тяжких збоїв у роботі життєво важливих систем неминуче призводять до значного погіршення якості життя людини. Фізичні та психічні дисфункції в деяких випадках призводять до втрати здатності самостійно пересуватися і хворий не може навіть підвестися з ліжка без сторонньої допомоги.

Саме тому після інсульту і потрібно приділяти догляду за людиною велику кількість часу і практично цілодобово стежити за його самопочуттям. Реабілітація після судинного порушення може тривати досить тривалий час, до кількох років, а деяких випадках повне відновлення неможливо. Близькі люди не зможуть виконувати всі рекомендації лікаря, адже це означає практично повну відмову від власного життя. При цьому хворий почуватиметься тягарем для рідних і це ще більше посилить його психоемоційний стан.

Догляд за літніми після інсульту в Києві

Фактори, що впливають на тривалість реабілітаційної терапії

Після інсульту у людини похилого віку спостерігаються органічні пошкодження судин головного мозку, що призводить до порушення когнітивних і фізичних здібностей. Наслідки в 60% випадків спричиняють важкі дисфункції, і пацієнт при цьому стає нездатним вести звичний спосіб життя. Тривалість реабілітації багато в чому залежить від тяжкості перенесеного збою та того, які саме наслідки він спричинив. При цьому важливою частиною та успішною терапією є оперативне звернення до профільної установи для проведення відновлювальних процедур.

Вид інсультуМожливі наслідки
При ішемічній формі інсульту зазвичай виникає звуження або повне закупорювання судин, які відповідають за кровообіг у головному мозку.У більшості випадків наслідки - це порушення рухових функцій, можливе часткове знерухомлення кінцівок або параліч особи, а також проблеми з мовленням та артикуляцією. Тривалість поновлення становить не менше трьох місяців.
Геморагічна форма порушення пов'язана з розривом судин та крововиливом у головний мозок.


Людина може залишитися паралізованою на одну із сторін, а через велику кількість органічних ушкоджень повноцінна реабілітація в деяких випадках неможлива. Щоб частково повернути рухові функції, потрібно кілька років відновлення під наглядом лікарів.
Субарахноїдальний крововилив також відбувається внаслідок розриву судин, але при цьому кров потрапляє в навколишній мозок простір.Це найважчий різновид інсульту, навіть звернувшись за допомогою максимально оперативно зберігається ймовірність того, що людина може залишитися паралізованою на все життя.

У пансіонаті «Родичі» в Києві для реабілітації людей похилого віку після інсульту незалежно від різновиду та тяжкості та судинного порушення клієнт отримає необхідні умови для оперативного та ефективного відновлення природних функцій організму.

Заняття гімнастикою в пансіонаті «Родичі»

Персонал пансіонату регулярно проводить заняття, створені задля відновлення промови постояльців. Система реабілітації включає перевірені вправи для роботи над моторикою і риторикою у літніх людей. Клієнти установи здебільшого частково чи цілком здатні відновити нормальне мовлення.

Відновлення побутових навичок після інсульту

Люди, які перенесли інсульт, іноді втрачають можливість виконувати деякі повсякденні процедури самостійно. Відновлення цих навичок є невід’ємною частиною процесу реабілітації в стаціонарі «Родичі» в Києві. Для клієнтів з такими порушеннями в установі розроблено спеціальну програму, яка дозволяє досягати позитивних результатів.

Соціально-психологічний догляд у пансіонаті

Наслідки інсульту можуть стати травмуючими для хворих не тільки на фізіологічному, але і на психологічному рівні. Втрата можливості нормально рухатися та висловлювати свої думки нерідко призводить до психічних відхилень, тому персонал пансіонату надає психологічну допомогу постояльцям та підтримує їх у процесі соціальної адаптації.

Переваги пансіонату для догляду за людьми після інсульту «Родичі»

У спеціальному закладі для реабілітації людей похилого віку після інсульту створюється комфортне середовище для пацієнтів з будь-якими порушеннями. Повністю лежачі клієнти почуватимуться в пансіонаті краще, ніж вдома, де вони відчувають себе тягарем для близьких.

Чому варто звернутися до пансіонату «Родичі» в Києві:

 • цілодобова підтримка з боку каліфікованого персоналу
 • медична та психологічна допомога у будь-який час доби
 • оперативне реагування на можливі ускладнення та надання екстреної медичної допомоги
 • безбар’єрне середовище на території всього пансіонату (літні люди можуть спокійно переміщатися і навіть за наявності рухової дисфункції)
 • організовані прогулянки на свіжому повітрі безпечною територією під наглядом персоналу пансіонату
 • моніторинг дотримання рекомендацій лікарів
 • немає обмежень на візит будь-яких лікарів, постояльцеві не потрібно їздити на прийом
 • обслуговуючий персонал виконує постановку крапельниці, ін’єкції та інші процедури підтримки здоров’я пацієнтів
 • складання персональної програми для кожного хворого залежно від специфічних особливостей його організму та тяжкості перенесеного інсульту
 • централізоване збалансоване харчування, розроблене професійними дієтологами з урахуванням рекомендацій лікарів
 • гігієнічний догляд, допомога з прийняттям їжі та виконанням інших побутових завдань
 • для лежачих хворих існує система профілактичних заходів для попередження пролежнів після інсульту
 • палати обладнані всім необхідним для комфортного перебування клієнтів із будь-якими порушеннями
 • регулярне підтримання чистоти всіх приміщень пансіонату.

У пансіонаті «Родичі» у Києві можуть проживати мешканці будь-яких областей нашої країни та іноземних держав. Щоб дізнатися докладніше про умови перебування в установі, Ви можете зателефонувати повказаному на сайті номеру або використовувати форму зворотного зв’язку для надсилання заявки на консультацію. Якщо ви хочете, щоб ваша близька людина швидше відновилася після перенесеного інсульту — зверніться до профільних установ якнайшвидше. Чим раніше будуть розпочаті відновлювальні процедури, тим вища ймовірність позитивної динаміки.

Щоденна програма догляду для постояльців після інсульту

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
700 гривень за добу
Автор статті
Соціальний педагог Ірина Коваль

Залишіть заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами на протязі 40 секунд

  Ваше ім'я
  Номер телефону

  Інші послуги

  Догляд за людьми з депресією

  Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

  Відновлення після госпіталізації

  Догляд за людьми похилого віку з деменцією

  Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
  Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
  Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

   Ваше ім'я
   Номер телефону