Психологічна підтримка для літніх у Києві

Читати на російській

Психологічна підтримка у пансионаті для літніх «Родичі»

Психологічна підтримка для літніх у Києві одне з ключових завдань для працівників пансіонату «Родичі». Це важлива складова сервісу в пансіонаті для людей похилого віку, у похилому віці людина може вести цікаве, активне, наповнене яскравими враженнями життя, однак у близьких часто немає можливості організувати це самотужки. У такому разі звернення до спеціалізованої установи — найкраще рішення для забезпечення рідній людині гідної старості.

Плюси старшого віку в тому, що більшість завдань вже виконано і не потрібно думати про багато побутових питань, проте багато пенсіонерів не використовують ці можливості з власної волі або через вплив оточуючих людей. Людина закривається у собі, перестає ставити нові цілі, почувається непотрібною і не може спілкуватися з іншими пенсіонерами. Така поведінка загрожує серйозними психологічними проблемами та швидким погіршенням стану організму.

Якщо ви хочете подарувати літньому родичу довголіття та радісні емоції, організуйте його переїзд до спеціалізованого пансіонату, де він перебуватиме в оточенні дбайливого персоналу та зможе спілкуватися з ровесниками, а також запровадити повноцінне громадське життя. Тут навіть люди з обмеженими можливостями здоров’я не почуваються позбавленими радості пересування. Вони можуть вільно переміщатися по території, для цього обладнані поручні та пандуси, а також брати участь у культурних заходах.

Психологічна підтримка для літніх у Києві

Як ви можете допомогти своєму літньому родичу?

Основне завдання тих людей, які хочуть продовжити життя своїй близькій людині похилого віку – це забезпечити його комфортний психоемоційний стан. Літні повинні відчувати повагу до себе з боку оточуючих, і навіть почуватися корисними членами суспільства. При цьому недостатньо спілкування лише з сім’єю, адже без соціальних комунікацій з однолітками у комфортному середовищі у пенсіонерів часто виникають психологічні проблеми, які негативно впливають і на фізичний стан. У сучасному світі складно приділити літнім родичам достатньо часу для задоволення їхньої потреби у спілкуванні та схваленні.

Близькі люди пенсіонерів мають вчитися, працювати, вибудовувати особисті стосунки, а часу катастрофічно не вистачає. При цьому вони іноді фізично не можуть провести час з близькою людиною, і в результаті вона відчуває себе тягарем. У сукупності з неможливістю запровадити будь-яку діяльність, пенсіонер може впасти у депресію. Особливо небезпечно залишати людину одну за наявності у неї важких хронічних та супутніх захворювань, а також у ситуації, коли хворий не може самостійно пересуватися та виконувати природні побутові процедури. Найкращим рішенням у такому разі є переїзд до пансіонату «Родичі» в Києві, де є можливість спілкуватися з ровесниками та вести активне життя у комфортному та безпечному середовищі.

Психологічна підтримка в пансіонаті «Родичі» у Києві

У пансіонаті для людей похилого віку з вашою рідною людиною будуть працювати компетентні та ввічливі співробітники, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та вміють спілкуватися з людьми похилого віку відповідно до їх особливостей психологічного стану. Персонал знає, як визначити наявність психологічних проблем у пацієнтів, а також має можливість м’яко впливати на їхнє психоемоційне самопочуття. Відповідальні працівники стежать за тим, як кожен пацієнт поводиться при виконанні щоденних процедур, а також спілкуються та виявляють інтерес до проблем клієнтів. Підтримка в режимі 24/7 допомагає пенсіонерам почуватися потрібними, а значить, ймовірність прогресування депресивних станів зменшується.

Переваги звернення до пансіонату «Родичі» в Києві:

  • контроль за станом пацієнтів
  • психологічна підтримка цілодобово
  • спеціальний розпорядок дня
  • культурно-дозвільні заходи
  • спілкування з ровесниками
  • ввічливе та уважне ставлення до кожного постояльця.

Не варто недооцінювати важливість психологічної підтримки для людей похилого віку. Адже саме завдяки такій допомозі вони можуть справлятися з віковими викликами, емоційними труднощами та проблемами у відносинах з оточуючими. Навіть після 60 років можна насолоджуватися життям, причому робити це навіть активніше, ніж віці 30, 40, 50 років і персонал пансіонату з радістю допоможе вам у перевезенні близької людини в пансіонат.

Професійний психолог зможе допомогти вам не тільки розібратися у власних почуттях та емоціях, а й навчитися керувати ними, знаходити нові рішення та перспективи, а також знижувати стрес та покращувати загальний стан здоров’я. Якщо ви хочете дізнатися докладніше про особливості розміщення в пансіонаті «Родичі» або дізнатися як саме надається психологічна підтримка для літніх людей, телефонуйте на сайті або використовуєте форму зворотного зв’язку.

Щоденна програма догляду за літніми

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»

Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

    Ваше ім'я
    Номер телефону