Догляд за літніми з цукровим діабетом у Києві

Читати на російській

Цукровий діабет у літніх людей

Пансіонат «Родичі» пропонує послугу «Догляд за літніми з цукровим діабетом» у Києві з дотриманням усіх рекомендацій лікуючого лікаря та під круглосуточним спостереженням кваліфікованого персоналу. Після 60 років цукровий діабет діагностується у кожної 10-ї людини, а чим старше стає людина, тим вища ймовірність прогресування захворювання та загострення симптоматики. Люди з цим діагнозом потребують суворого дотримання певного розпорядку, який у домашніх умовах практично неможливо організувати. Тут постояльці можуть жити повноцінним життям, а за перших ознак загострення їм буде надана належна медикаментозна допомога.

Коротко про цукровий діабет

Цукровий діабет – це ендокринна патологія, яка зумовлена ​​відносним або повним дефіцитом інсуліну, що сприяє засвоєнню організму глюкози. Через збільшення рівня цієї речовини у крові виникають серйозні порушення обміну речовин, які негативно впливають на якість життя хворого. Спеціалізовані установи — це найчастіше єдине місце, де людині надаватиметься потрібний догляд у повному обсязі.

Виділяють кілька різновидів хвороби:

 • Перший тип — це відносний рідкісний варіант (не більше 20% від усієї кількості діагностованих випадків), при якому бета-клітини підшлункової залози гинуть, що в свою чергу призводить до повного блокування продукування інсуліну.
 • Другий тип – це діабет, при якому клітини організму не розпізнають інсулін, незважаючи на те, що він продукується в необхідному обсязі.

При цьому для належного догляду за пацієнтами з різними типами захворювання потрібен свій певний підхід. Персонал пансіонату «Родичі» у Києві знає про особливості та складності кожного типу, тому пацієнтам гарантується безпека перебування в закладі.

Догляд за літніми з цукровим діабетом у Києві

Причини та лікування хвороби

Визначення точної причини прогресування цукрового діабету першого типу практично неможливе. Як правило, поява хвороби обумовлена ​​генетичною схильністю пацієнта, різними інфекціями та вірусними захворюваннями, які були перенесені в юному віці. Другий тип розвивається через малорухливий спосіб життя та проблеми харчової поведінки, які викликають ожиріння. У такому разі для успішного лікування потрібна корекція раціону пацієнта, що успішно реалізується в рамках програми відновлення у пансіонаті «Родичі» у Києві.

Постояльцям пропонується збалансоване дієтичне меню, складене професійними дієтологами з урахуванням потреб пацієнтів. Для клієнтів із легкою формою цукрового діабету достатньо підтримувати правильний баланс надходження глюкози до організму.

Середній ступінь передбачає пероральний прийом ліків зниження рівня цукру в крові, а також введення ін’єкцій інсуліну. За виконанням цих процедур слідкує персонал пансіонату «Родичі» у Києві, близькі люди постояльців можуть бути впевнені в тому, що людина отримає своєчасне та необхідне лікування у повному обсязі.

Тяжкий перебіг хвороби зазвичай викликає необхідність регулярної постановки ін’єкції інсуліну, що також може бути організовано в рамках перебування у закладі.

Якщо Ви хочете докладніше дізнатися про умови розміщення в пансіонаті «Родичі», то можна отримати безкоштовну попередню консультацію по телефону або замовити екскурсію по території для наочного знайомства з системою роботи. Не відкладайте дзвінок, адже чим раніше хворому на цукровий діабет буде надана необхідна допомога, тим швидше відбудуться позитивні зміни в динаміці захворювання.

Допомога літнім людям з діабетом у пансіонаті для літніх людей «Родичі» у Києві

Чому варто звернутися до пансіонату :

 • спеціальні умови для малорухливих громадян, яким надається необхідна допомога для проведення гігієнічних процедур та в інших побутових ситуаціях
 • постійний контроль прийому необхідних ліків та встановлення ін’єкції інсуліну
 • кваліфікована оперативна допомога при виявленні ускладнень
 • збалансоване харчування з урахуванням потреб хворого
 • психологічна підтримка та дбайливе ставлення до кожного постояльця.

Пансіонат для літніх з цукровим діабетом у Києві «Родичі» пропонує низку переваг у порівнянні з домашнім доглядом. По-перше, наявність кваліфікованого медичного персоналу, який спеціалізується на догляді за пацієнтами з діабетом, забезпечує безперервну медичну підтримку та контроль за станом здоров’я. По-друге, пансіонат пропонує спеціалізоване харчування, розроблене з урахуванням дієтичних обмежень, необхідні для контролю рівня цукру у крові. Крім того, тут надається регулярна фізична активність та соціальна взаємодія, що сприяє підтримці фізичної та психологічної активності у людей похилого віку. Всі ці фактори в комплексі забезпечують оптимальні умови догляду та контролю за цукровим діабетом, дозволяючи пацієнтам насолоджуватися комфортною та безпечною обстановкою, що сприяє покращенню якості їхнього життя. Якщо ви хочете, щоб ваша близька людина перебувала в комфортних та безпечних умовах — звертайтесь до пансіонату «Родичі» у Києві вже сьогодні.

Щоденна програма догляду для постояльців із цукровим діабетом

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону