Реабілітація літніх після ДТП у Києві

Читати на російській

Відновлення після аварій

Реабілітація літніх після ДТП у Києві в пансіонаті «Родичі» — це затребувана послуга для людей, які хочуть забезпечити своєму близькому гідний рівень життя після інциденту, але не можуть бути поруч цілодобово. Людина після тяжкої травми потребує постійного контролю не лише за фізичним самопочуттям, а й за психоемоційним станом. Наслідки після аварії можуть бути серйозними, отже на повне відновлення піде велика кількість часу. Мало хто може дозволити собі протягом кількох місяців (а іноді й років) перебувати поруч із хворим у режимі 24/7.

Навіть найближчі родичі не зможуть приділяти людині у складному стані належну увагу так довго, адже на своє життя за такого розпорядку просто не залишиться часу. При цьому якість допомоги людей без медичної освіти буде нижчою, ніж у спеціалізованій установі. Якщо людина з кровотечами, ЧМТ та складними переломами не отримає екстреної допомоги в період ускладнення, це може призвести до фатальних незворотніх наслідків. Найкращим варіантом у такому разі є розміщення пацієнта в пансіонаті, де створені всі необхідні умови для комфортного та безпечного відновлення людей, які отримали травми внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Реабілітація літніх після ДТП у Києві

Реабілітація людей похилого віку після аварій у Києві

Однією з основних переваг розміщення в спеціалізованому пансіонаті є цілодобове спостереження за пацієнтом досвідченим персоналом. Чемні та дбайливі співробітники будуть знаходитися поряд з літньою людиною цілодобово та допоможуть їй виконувати щоденні процедури та розпорядження лікарів для швидкої та ефективної реабілітації. Якщо клієнту необхідно приймати медичні препарати за певним графіком та у суворій відповідності дозування, то працівники пансіонату забезпечать контроль за належним виконанням усіх рекомендацій.

Що входить до програми комплексної реабілітації після ДТП:

 • Психологічна підтримка кожного клієнта для підтримання хорошого психоемоційного стану. Цей пункт дуже важливий, адже людина після дорожнього інциденту може бути травмована не лише фізично, а й психологічно. Психологи пансіонату використовують спеціально розроблені програми для комплексного відновлення природних психічних функцій.
 • Догляд за лежачими пацієнтами, які виявилися прикутими до ліжка або інвалідного крісла внаслідок аварії та після операції. При цьому персонал допомагає виконувати всі гігієнічні процедури та розпорядження лікарів, а після оперативного втручання працівники регулярно обробляють прооперовану ділянку та роблять перев’язки. Після загоєння ран виконуються спеціальні вправи для відновлення працездатності травмованого органу або частини тіла.
 • Масаж та мануальна терапія — це важливі складові процесу комплексної реабілітації після переломів, розтягувань та вивихів.
 • У пансіонаті є спеціальні тренажери для занять лікувальною фізкультурою у безпечних умовах.

Також варто відзначити організацію режиму дня та повноцінного шестиразового харчування з урахуванням потреб ослабленого організму пацієнтів. Кожен постоялець може сам розпоряджатися вільним часом: прогулянки упорядкованою територією пансіонату, конкурси, гурток самодіяльності, настілки та велика бібліотека. Меню розроблено кваліфікованими дієтологами, у стравах міститься необхідна кількість вітамінів та мікроелементів, які прискорюють процес відновлення.

Особливі умови в пансіонаті «Родичі» у Києві

Реабілітаційні програми для відновлення після ДТП також повинні включати роботу з психологічною адаптацією людини. Клієнти повинні бути готові повернутися до нормального життя без фобій та інших психічних порушень.

Постояльці пансіонату отримують:

 1. психологічну підтримку на групових та індивідуальних сеансах
 2. доступ до прогулянок безпечною та облаштованою територією (за допомогою персоналу за потреби)
 3. можливість легко переміщатися в інвалідних кріслах і не почуватися обмеженими у пересуваннях
 4. культурно-дозвільні заходи, де постояльці можуть спілкуватися один з одним у рамках спеціальних вечорів або за власним бажанням.

Якщо ви не можете самостійно привести близьку людину в пансіонат, то є можливість замовити трансфер до установи на спеціально обладнаному автомобілі.

Якщо ви хочете дізнатися докладніше про умови розміщення близької людини для реабілітації після ДТП, то ви можете зателефонувати по номеру вказаному на сайті або скористатися формою зворотного зв’язку. Співробітники пансіонату із задоволенням нададуть вам всю необхідну інформацію та при необхідності організують екскурсію територією закладу для наглядної демонстрації переваг розміщення в пансіонаті «Родичі» у Києві.

Щоденна програма догляду за відновленням для постояльців після ДТП

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону