Догляд за літніми з невралгією у Києві

Читати на російській

Невралгія у похилому віці

Догляд за літніми з невралгією у Києві— це складне завдання для більшості рідних та близьких, адже хворому необхідний цілодобовий догляд та повноцінна реабілітація, у пансіонаті «Родичі» створено всі умови для надання необхідної допомоги людям із різними порушеннями. Установу вибирають як єдиний варіант забезпечити людині належну турботу. Невралгію найчастіше діагностують у людей похилого віку, яким понад 60 років. Це захворювання характеризується порушеннями у роботі периферичних нервів, що у свою чергу провокує хворобливі спазми. Хвороба значно знижує якість життя людини, і вона більше не може самотужки виконувати елементарні повсякденні завдання і стежити за собою.

Про хворобу

Невралгія – це гостра або хронічна хвороблива реакція, яка проявляється в області нервової системи. Пенсіонери часто страждають від невралгії із-за вікових змін, воспалительных процесів або нервових пошкоджень. Цей біль може істотно знизити якість життя і обмежити можливості людини.

Невралгія прогресує через хронічні та супутні захворювання:

Також це захворювання може виникнути після перенесених травм, внаслідок інтоксикації отруйними речовинами, а також при різкому ослабленні імунної системи. Порушення обміну речовин у нервових тканинах організму, гіпоксія нервових стовбурів та їх здавлювання – також часті причини початку невралгії.

Догляд за літніми з невралгією у Києві
Патології можуть формуватися в міжреберній ділянці, що провокує гострі болі в грудях, в ділянці серця та кінцівках. Коли уражений лицьовий трійчастий нерв, виникають дискомфортні болісні відчуття у щелепній ділянці, а також потиличній та лобовій частинах черепної коробки. Найбільш неприємними є защемлення нервових закінчень у шийній частині, що призводить до мігрені та головного болю при здійсненні навіть незначних рухів.

Хворі також можуть відчувати наступну негативну симптоматику:

 1. проблеми зі сном
 2. нудота та блювання
 3. втрата апетиту та небезпечне зниження ваги
 4. загострення хронічних та супутніх захворювань.

Хвороба прогресує протягом тривалого часу, і відновлення пацієнтів також потребує часу. Саме тому рекомендується розпочинати процес реабілітації у спеціалізованій установі, де буде забезпечено належний догляд за людьми з невралгією.

Особливості догляду за літніми з невралгією в пансіонаті «Родичі» у Києві

Пансіонат для людей похилого віку з невралгією у Києві «Родичі» надає пожилим людям комфортне проживання та широкий спектр підтримки. Тут створена благоприятна атмосфера, в номерах встановлена зручна меблі та спеціальне обладнання для максимального комфорту пацієнтів під час перебування. Крім того, надається соціальна підтримка, включаючи психологічну допомогу в групових заняттях та на індивідуальних сеансах, щоб допомогти пацієнту впоратися з емоційними та психологічними аспектами хворобливого синдрому та адаптації при переїзді на нове місце. Вибираючи спеціалізований пансіонат для пожилих людей з невралгією, можна бути впевненим у тому, що пацієнти отримають необхідну медичну допомогу та заботу, що забезпечує їх благополуччя та комфорт.

Ухід для пацієнтів з невралгією вимагає спеціальних навиків і знань, якими близькі рідні не завжди володіють. У штаті пансіонату для пожилих є висококваліфікований персонал, включаючи лікарів, медсестер і фізіотерапевтів, які допоможуть купити або ж взагалі усунути хворобливі симптоми. Використання медикаментозної терапії, фізіотерапевтичних процедур, а також альтернативних методів, таких як, наприклад, масаж, допомагають поліпшити самопочуття постраждалого.

Переваги установи для людей похилого віку:

 • досвідчений персонал
 • ввічливе спілкування з постояльцями
 • фіксовані ціни
 • психологічна підтримка пацієнтів
 • допомога у виконанні елементарних щоденних процедур людям з обмеженими можливостями пересування
 • екстрена медична допомога при виявленні загострень.

Літні люди з невралгією, вимагають особливої уваги і професійного догляду. Приватний пансіонат для літніх «Родичі» в Києві забезпечує оптимальні умови для комфортного проживання. Ми розробили 3 пакета, що включають різні послуги, в залежності від потреб кожного літнього постояльця. Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію про умови розміщення близької людини в пансіонаті, зателефонуйте за телефоном установи, зазначеному на сайті, або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Щоденна програма догляду за відновленням для постояльців з невралгією

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону