Відгуки

Ми будемо раді, якщо ви залишите свій відгук і поділитеся враженнями про відвідини пансіонату “Родичі”. Ми намагаємося піклуватися про наших пацієнтів і підтримувати рівень послуг. Ваші коментарі та побажання будуть враховані, а позитивні повідомлення допоможуть новим пацієнтам утвердитись у своєму виборі.

Цивінська Ганна

Відмінний будинок для людей похилого віку! Хороше місце для проживання старих людей, де їм нададуть домашній догляд та затишок. У будинку, чисто, затишно та тепло. Окреме спасибі персоналу та керівництву будинку для людей похилого віку, за те шани роблять добру справу!!

20 жовтня 2021

Ковиркіна Олександра

У той час коли серед людей у сьогоднішньому дні поширені суворі звичаї та байдужість до людей старших за віком, цей будинок живе та дихає турботою. Дуже затишно, пристойно, сервіс приємно здивував усмішкою персоналу.

18 жовтня 2021

Чебатько Ніна

У моєї бабусі деменція, т.к. із близьких я одна в неї, організувати догляд самостійно складно. Тут добрі нянечки, завжди допоможуть поїсти, зібратися, прогулятися можна з однолітками. Спасибі, що за тепле ставлення до людей похилого віку.

15 серпня 2021

Сидоренко Катерина

Дякуємо всьому колективу, після перелому шийки стегна мамі потрібен був спеціальний догляд. Саме тут вона проходила реабілітацію. Забезпечили виконання всіх процедур, призначених лікарем. Мамі між іншим вже 72 роки!, але завдяки персоналу все зажило без наслідків.

10 червня 2021

Щербенко Іван

Дід інвалід по зору. Одне око не бачить зовсім, на друге зір різко почало падати, лікарі допомогти не змогли. Ми прийняли важке для нашої родини рішення - перевезти його до пансіонату для людей похилого віку. Тут він повністю обладнана палата з урахуванням його фізичної особливості, своя медсестра. Відвідувати його намагаємося кожні вихідні, каже йому тут подобається, є з ким поспілкуватися та й не почувається тягарем для нас.

24 лютого 2021

Залишіть відгук про наш пансіонат

  Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
  Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
  Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

   Ваше ім'я
   Номер телефону