Догляд за лежачими похилого віку у Києві

Читати на російській

Догляд за лежачими постояльцями в спеціалізованому пансіонаті

Пансіонат для людей похилого віку «Родичі» — це спеціалізована установа, де організовано належний догляд за лежачими похилого віку у Києві, у яких порушено рухові та розумові функції. До кожного пацієнта персонал закладу знаходить свій підхід, тут літня людина перебуватиме в надійних та дбайливих руках. Дотримання європейських стандартів догляду є основним принципом, яким керується кожен співробітник при виконанні своїх обов’язків. Належним чином доглядати за знерухомленою людиною, яка не може самостійно встати з ліжка, — це важке завдання для більшості близьких людей та родичів хворого. Незалежно від того, наскільки вони люблять людину, практично ніхто не може дозволити собі перебувати поруч із нею 24 години на добу. При цьому залишати хворого одного категорично не рекомендується – допомога може знадобитися йому будь-коли. Тому переїзд у пансіонат це найкраще рішення для родичів, які хочуть, щоб їх близький перебував у безпеці під цілодобовим наглядом досвідченого персоналу.

Як організувати догляд за лежачим похилого віку?

Коли людина знерухомлена і не може самостійно пересуватися, її кімната — це єдиний простір, який йому доступний. Потрібно підійти з особливою увагою до облаштування цього важливого місця. У пансіонаті «Родичі» в Києві для кожного клієнта погоджуються умови розміщення відповідно до його прохань і рекомендацій лікарів. Всі меблі та інше обладнання відповідає найвищим сучасним вимогам щодо забезпечення комфорту та безпеки малорухливих груп громадян. У кожній палаті є все для проведення гігієнічних та медичних процедур, організовано огляд лежачих хворих щодо виникнення пролежнів. Чистота в номерах підтримується персоналом пансіонату.

Догляд за лежачими похилого віку у Києві у спеціалізованому пансіонаті – важливий аспект турботи про людей, що старіють. У таких установах професійні співробітники забезпечують не лише фізичний добробут, а й емоційну підтримку для своїх пацієнтів. При наданні догляду за лежачими людьми похилого віку в пансіонаті, важливо забезпечити їм комфортне середовище. Це включає зручну постіль, регулярну зміну поз, а також м’яку та безпечну обстановку. Харчування має бути збалансованим та відповідати індивідуальним потребам кожного пацієнта. Окрім фізичного догляду, емоційна підтримка має ключове значення. Регулярне спілкування з пацієнтами, участь у різних активностях та проведення індивідуальних занять допомагають знизити почуття ізоляції та покращити їхню якість життя.

Догляд за лежачими похилого віку у Києві

Послуги приватного пансіонату в Києві

В закладі «Родичі» у Києві догляд за лежачими хворими виконує персонал, який регулярно проходить курси підвищення кваліфікації та спеціальну підготовку для роботи з людьми з обмеженими можливостями здоров’я. Літні люди можуть отримати необхідну психологічну та медикаментозну допомогу за першої необхідності. Чемне спілкування з постояльцями дозволяє нікого не обділити увагою та турботою, тому тут клієнти не відчувають себе покинутим та забутим.

Послуги закладу для гостей:

 • цілодобовий контроль виконання рекомендацій лікарів
 • постійний моніторинг за самопочуттям та станом здоров’я постояльців
 • профілактичні процедури для запобігання утворенню пролежнів
 • екстрена медична допомога при загостренні хронічних та супутніх захворювань
 • гігієнічний догляд та допомога при виконанні інших процедур
 • здорове збалансоване харчування 6 разів на день з урахуванням потреб ослабленого організму
 • психологічна допомога та підтримка від персоналу пансіонату
 • організація дозвілля.

Старі люди знаходяться під цілодобовим наглядом в умовах максимальної безпеки. Територія обладнана всім необхідним для людей старшого покоління, які не можуть самостійно пересуватись.

Переваги пансіонату «Родичі» у Києві

Чому варто вибрати приватний пансіонат для догляду за хворими:

 1. комфортні кімнати з усім необхідним на певну кількість осіб з вибором варіанта розміщення
 2. можливість живого спілкування та комунікації у форматі дозвільних заходів між постояльцями
 3. ввічливий обслуговуючий персонал уважно ставиться до будь-яких прохань клієнтів
 4. здорове харчування, яке допомагає відновити природні функції організму.
 5. комплексна реабілітація за європейськими стандартами
 6. організація культурно-дозвільних заходів для підтримки життєрадісного стану людей похилого віку.

Спеціалізований пансіонат «Родичі» пропонує не лише медичний догляд, а й спеціалізовану реабілітацію, фізіотерапію та соціальні послуги. Всі ці заходи спрямовані на те, щоб зробити життя літніх людей більш комфортним та гідним, забезпечуючи їм необхідну допомогу та турботу. Для отримання більш детальної консультації щодо оформлення літнього родича в пансіонат в Києві ви можете зателефонувати вказаному на сайті в розділі контакти. Також можна скористатися формою зворотного зв’язку та замовити екскурсію по території та номерам. Не відкладайте звернення до пансіонату, адже своєчасний початок догляду допомагає мінімізувати наслідки різних захворювань.

Щоденна програма догляду за лежачими постояльцями

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування


Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону