Реабілітація літніх із порушеннями ОРА в Києві

Читати на російській

Порушення опорно-рухового апарату у людей повного віку

Реабілітація літніх із порушеннями ОРА в Києві в пансіонаті «Родичі» — це послуга, яка включає цілий спектр необхідних щоденних процедур. Людині, яка не може самостійно пересуватися та виконувати елементарні дії, необхідний особливий догляд та турбота. Близькі люди та родичі часто не мають можливості приділити хворому достатньо часу для того, щоб якість його життя залишалася на належному рівні. Йому потрібна повсякденна допомога практично в цілодобовому режимі, і надати такий сервіс можуть лише спеціалізованому закладі.

Особливості та види порушень ОРА

На ранній стадії порушення опорно-рухового апарату можуть не мати яскраво вираженої симптоматики. Зазвичай дані захворювання прогресують у людей похилого віку, а першими ознаками хвороби є підвищена стомлюваність та втрата енергії. З часом факторів, що негативно впливають на життя, стає більше. Важливий етап – це виявлення перших ознак порушень на ранній стадії. Потрібно уважно стежити за станом родичів похилого віку та звертатися до лікаря за наявності підозр.

Лікар зможе визначити навіть незначні та непомітні для неозброєного ока зміни та призначить лікування для попередження небезпечних стадій хвороби. Якщо цього не зробити, то патології, що розвиваються, і травми можуть призвести до часткової або повної втрати рухових функцій. Літня людина відчуватиме труднощі з пересуванням, а через якийсь час може виявитися прикутою до ліжка.

Іноді незворотні ушкодження органічного характеру не мають на увазі можливості усунення симптоматики навіть при своєчасному зверненні за медичною допомогою. Якщо ваш близький вже страждає на серйозні порушення опорно-рухового апарату, то реабілітація літніх із порушеннями ОРА в Києві в пансіонаті — це найкраща можливість стабілізувати його стан.

Реабілітація літніх із порушеннями ОРА в Києві

Види порушень, у яких рекомендовано перебування під цілодобовим наглядом у спеціалізованій установі:

 1. хронічний радикуліт
 2. артроз
 3. остеохондроз у гострій стадії
 4. остеомієліт
 5. міозит.

Формування цих захворювань відбувається з різних причин: через генетичну схильність, неправильну поставу, або ведення малорухливого способу життя. Люди, які протягом довгих років не займалися профілактикою даних захворювань та не зміцнювали свій опорно-руховий апарат, перебувають у особливій зоні ризику. Нерідко тригерами появи хвороби є травми, від яких не застрахована будь-яка людина.

Причини проблем із опорно-руховою системою у літньому віці

Після 60 років подібні порушення часто пов’язані з природним процесом старіння організму: руйнується кісткова тканина, сухожилля, суглоби і страждають м’язи.

Патології провокують:

 1. неможливість виконання певних видів рухів
 2. больові відчуття під час спроб рухатися
 3. слабкість і швидка стомлюваність
 4. порушення координації.

Якщо своєчасно не розпочати процес реабілітації, то велика ймовірність того, що людина повністю втратить здатність пересуватися самостійно, і виявиться прикута до ліжка або інвалідного крісла.

Догляд та допомога в пансіонаті «Родичі» в Києві

Людям з гострою стадією захворювання важко виконувати навіть звичайні дії: вставати з ліжка, сідати, пересуватися та здійснювати гігієнічні процедури. Для елементарних побутових завдань їм потрібна стороння допомога. Комплексна реабілітація літніх із порушеннями ОРА в Києві може зупинити або сповільнити прогрес хвороби завдяки тому, що людина буде цілодобово перебувати під наглядом кваліфікованого персоналу.

У пансіонаті «Родичі» у Києві створено всі умови для комфортного перебування постояльців. Персонал установи не просто допомагає виконувати повсякденні процедури, а й контролює безпеку кожного пацієнта при спробах пересуватися чи самостійно вчиняти різні дії.

Переваги пансіонату:

 • На території організовано безпечне безбар’єрне середовище (поручні, пандуси тощо) для зручного пересування людей з обмеженими можливостями.
 • Персонал допомагає виконувати щоденні гігієнічні процедури, одягатися, вмиватися та стежити за собою.
 • Співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та навчаються працювати з малорухливими категоріями громадян.
 • Організовано комплексне збалансоване харчування з урахуванням потреб літніх людей у ​​вітамінах та мікроелементах для збереження здоров’я.
 • Проводяться культурно-дозвільні заходи для соціалізації постояльців, вони можуть спілкуватися один з одним у рамках спеціальних ігор або за власним бажанням.
 • Ввічливий і уважний персонал забезпечить повноцінний догляд за клієнтом та контроль за своєчасним та коректним виконанням усіх рекомендацій лікаря.
 • Можна замовити трансфер до пансіонату, якщо ви не можете самостійно привезти близького до закладу.
 • Постояльцям надається не тільки медикаментозна екстрена допомога при виникненні ускладнень, а й проводяться регулярні сесії для психологічної допомоги.

Багато родичів постояльців відзначають поліпшення у самопочутті близького не лише на фізіологічному рівні, а й помічають позитивні зміни у тому психоемоційному стані. Для більшості сімей реабілітація літніх із порушеннями ОРА в Києві у спеціалізованому закладі стала простим та ефективним вирішенням складної життєвої ситуації. Щоб дізнатися докладніше про умови проживання в пансіонаті «Родичі», зателефонуйте по телефону вказаному на сайті, або залиште заявку через форму зворотного зв’язку.

Щоденна програма догляду за відновленням для постояльців з порушеннями ОРА

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону