Догляд за літніми з подагрою у Києві

Читати на російській

Особливості захворювання у літньому віці

Догляд за літніми з подагрою у Києві в пансіонаті «Родичі» — це оптимальне рішення для тих, хто хоче полегшити життя своїм родичам похилого віку. Діагноз подагричний артрит часто ставлять людям старше 60 років. Хвороба характеризується періодичними загостреннями, в період яких людина відчуває біль. Важливо забезпечити догляд за хворим, адже під час нападу без сторонньої допомоги зняти больовий синдром практично неможливо. Це означає, що за пацієнтом слід спостерігати практично в цілодобовому режимі і не залишати одного ні на хвилину. Лише одиниці можуть постійно присвячувати себе догляду за рідною людиною. Для більшості неможливо відмовитись від роботи та виконання інших соціальних функцій, тому вони змушені шукати інші варіанти організації комфортних умов для літнього з подагрою.

У приватному пансіонаті створені всі необхідні умови для розміщення пацієнтів похилого віку з різними захворюваннями. Навіть якщо людина не може самостійно пересуватися та прикута до ліжка, в установі вона отримає не лише турботу та оперативну медичну допомогу, а й можливість спілкуватися з іншими постояльцями. Підтримці позитивного психоемоційного настрою клієнтів приділяється велика увага. Завдяки гарному настрою вдається досягати значних поліпшень у психологічному самопочутті, а й на фізіологічному рівні.

Догляд за літніми з подагрою у Києві

Причини та ознаки захворювання

Найпоширеніша ситуація – це розвиток подагри у районі суглобів великого пальця на нижніх кінцівках. Хворий відчуває болісні відчуття, які можуть віддаватися в стопу або навіть в гомілкостоп. Це відбувається через підвищений вміст сечової кислоти в крові пацієнта.

Причини підвищеного рівня кислоти:

 • порушення режиму харчування та вживання шкідливих продуктів
 • зайва вага
 • надлишкові фізичні навантаження
 • малорухливий спосіб життя
 • шкідливі звички (алкоголь, куріння)
 • інфекційні захворювання
 • травми (переломи, вивихи, забиті місця тощо).

Регулярне вживання препаратів для зниження артеріального тиску також може бути причиною формування подагри. Такі ліки провокують надмірне виділення сечової кислоти і спричиняють болісні симптоми.

Визначити подагру можна також за:

 1. почервонінням шкірного покриву біля суглоба
 2. набряками у травмованій області
 3. утворенням шишок
 4. проблемами з пересуванням
 5. симптомами запальних процесів.

Головна ознака хвороби – біль у районі суглоба та у найближчій області навколо нього. Також до негативних факторів захворювання відноситься порушення сну, що впливає на нервову систему людини похилого віку.

Як зробити життя літньої людини з подагрою комфортним?

Лікування подагри у літньому віці має свої особливості, оскільки у людей похилого віку можуть бути інші супутні захворювання та протипоказання для прийому певних лікарських препаратів. Щоб запобігти розвитку ускладнень або посиленню хворобливих симптомів, необхідно дотримуватись деяких правил.

Важливо стежити за харчуванням і уникати їжі, багатої на пурини, оскільки вони можуть сприяти підвищенню рівня сечової кислоти в організмі. Рекомендується обмежувати споживання м’яса, бобових, риби, грибів, алкоголю та цукру. Раціон має бути багатий овочами, фруктами та нежирними молочними продуктами. Всі ці аспекти враховуються при складанні меню персоналом пансіонату.

Догляд за літніми з подагрою включає застосування протизапальних препаратів для полегшення болю та запалення під час нападів. Дуже важливо суворо дотримуватись дозування препаратів. Оскільки деякі ліки можуть мати побічні ефекти та взаємодіяти з іншими ліками, які пацієнт може приймати. Співробітники пансіонату для літніх «Родичі» допомагають постояльцям дотримуватись схеми прийому ліків призначену лікарем. При прояві будь-яких ознак ускладнень або прогресування захворювання сповіщається лікар.

Помірна фізична активність може допомогти у лікуванні подагри. Всі заняття для кожного постояльця підбираються після консультації з лікарем. Дуже важливо вести підтримувати здоровий спосіб життя, щоб уникнути ускладнень чи прогресування захворювання.

Звичайно ж, кожен випадок індивідуальний і догляд за літніми з подагрою відповідно необхідний різний. Пансіонат «Родичі» у Києві пропонує 3 різні програми догляду, виходячи з потреб вашого близького, Ви можете вибрати найбільш підходящий варіант.

Переваги догляду за літніми з подагрою в пансіонаті «Родичі» у Києві

Догляд за людьми з нервовими розладами, подагрою та іншими захворюваннями у приватному пансіонаті «Родичі» — це:

 • цілодобове спостереження за пацієнтами
 • досвідчений та ввічливий персонал
 • комфортні палати з усім необхідним
 • безпечна територія
 • медична допомога за першої необхідності
 • психологічна підтримка.

Якщо Ви хочете дізнатися докладніше про умови розміщення пацієнтів, то зателефонуйте або скористайтесь формою зворотного зв’язку на сайті. Можна отримати консультацію абсолютно безкоштовно у дистанційному форматі або відвідати екскурсію  для візуального огляду.

Щоденна програма догляду за відновленням для постояльців з подагрою

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону