Догляд за літніми людьми з нервовими розладами у Києві

Читати на російській

Пансіонат для людей з нервовими розладами

Догляд за літніми з нервовими розладами у Києві в пансіонаті «Родичі» — це послуга, яка дозволяє родичам людини похилого віку дати йому можливість вести повноцінне життя та відновлюватися в комфортних та безпечних умовах. У людей після 60 років часто виникають гострі фази депресії та неврозу, а також формуються інші психічні порушення, які заважають людині вести нормальне життя. Часто від поведінки хворого страждають рідні люди, які намагаються допомогти стабілізувати стан людини і забезпечити їй належний догляд. Однак у більшості випадків дії близьких без медичної освіти не дають належного результату, адже при спілкуванні з пацієнтами з подібними захворюваннями потрібний особливий підхід.

У спеціалізованому закладі є все необхідне для підвищення рівня життя клієнтів та для допомоги їм швидше відновитись після хвороби. Персонал допомагає виконувати всі рекомендації лікаря та приймати ліки відповідно до дозування та розкладу, а також слідкує за виконанням необхідних вправ. При цьому кожен гість пансіонату в Києві може розраховувати на психологічну допомогу у будь-який час, а ввічливе спілкування та прояв турботи про постояльців допомагають досягати позитивної динаміки у лікуванні нервових розладів.

Догляд за літніми людьми з нервовими розладами у Києві

Що стосується нервових розладів?

До нервових розладів належать різні захворювання та стани, пов’язані з нервовою системою.

Деякі з найбільш поширених діагнозів та захворювань, що відносяться до нервових розладів, включають:

 • Епілепсія – це розлад, у якому відбуваються епізоди конвульсій чи судом, пов’язані з електричної активністю мозку.
 • Хвороба Паркінсона – це захворювання, пов’язане з поступовою деградацією нервових клітин, які виробляють нейромедіатор допамін. Це може призвести до тремору, м’язової жорсткості, труднощів з координацією та рухом.
 • Мігрень – це хронічний неврологічне розлад, який викликає сильний головний біль, що часто супроводжується нудотою і світлобоязню.
 • Невралгія трійчастого нерва – це захворювання, яке викликає гострий, інтенсивний біль у ділянці обличчя, шиї та голови, пов’язану з ушкодженням трійчастого нерва.
 • Синдром хронічної втоми – це розлад, у якому людина відчуває постійну втому і слабкість, яка поліпшується після відпочинку.
 • Синдром Туретта – це неврологічне розлад, що викликає тики і мимовільні рухи.
 • Склероз множинної – це хронічне автоімунне захворювання, яке викликає запалення та пошкодження мієліну в нервовій системі, що може призвести до проблем із зором, координацією та когнітивними порушеннями.

Це лише деякі приклади нервових розладів, і їх діагностика та лікування може бути складним та потребує спеціалізованого медичного втручання.

Як організовано побут у пансіонаті «Родичі»?

Пацієнти з нервовими розладами часто роблять вчинки, які можуть призводити до негативних наслідків, тому для їх безпеки потрібне створення повністю безпечного середовища та цілодобовий контроль.

У пансіонаті «Родичі» у Києві створено такі умови:

 1. коридори та приміщення добре освітлені та покриті антиковзким покриттям (це мінімізує ризик отримати травму, а також знижується ймовірність розвитку тривожності через недостатню освітленість кімнат)
 2. приміщення, в яких літня людина може випадково закритися зсередини, мають можливість екстреного розкриття зовні (таким чином скорочується ймовірність ненавмисного блокування людини в замкнутому просторі)
 3. у відкритому доступі немає предметів та речовин, які можуть завдати шкоди пацієнтам (гострі предмети, хімічні продукти з небезпечним складом тощо)
 4. розетки та електрощитки ізольовані і немає ризику отримати удар струмом
 5. ванні кімнати та санвузли обладнані поручнями для можливості триматися за них під час виконання гігієнічних процедур.

У домашніх умовах створити подібне середовище практично неможливо, тому ризик виникнення непередбачених ситуацій дуже великий (особливо якщо людина періодично залишається без нагляду). Найкращим рішенням для підвищення безпеки є переїзд до приватного пансіонату, де організовано гідний догляд за літніми з нервовими розладами.

Переваги пансіонату «Родичі» у Києві?

Окрім безпеки, в пансіонаті створено умови для комфортного перебування та відновлення постояльців:

 • організовано 6-разове харчування з урахуванням потреб організму в мікроелементах та вітамінах
 • контролюється прийом ліків
 • організуються дозвільні заходи
 • надається психологічна допомога
 • пацієнти можуть спілкуватися один з одним
 • проводиться заняття ЛФК та ​​гімнастикою
 • виконуються прогулянки на свіжому повітрі облагородженою територією
 • можливе відвідування лікарів та проведення аналізів без виїзду за межі пансіонату
 • відвідування клієнтів рідними у будь-який зручний час.

Також у поверненні людей похилого віку в нормальний психоемоційний стан бере участь персонал установи, який регулярно спілкується з постояльцями та цікавиться їхніми справами, настроєм. Люди відчувають турботу та уважне ставлення персоналу пансіонату «Родичи» в Києві, і це позитивно позначається на якості їхнього життя.

Щоденна програма догляду для постояльців з психічними розладами

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
700 гривень за добу
Автор статті
Соціальний педагог Ірина Коваль

Залишіть заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами на протязі 40 секунд

  Ваше ім'я
  Номер телефону

  Інші послуги

  Догляд за людьми з депресією

  Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

  Догляд за літніми після інсульту

  Відновлення після госпіталізації

  Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
  Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
  Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

   Ваше ім'я
   Номер телефону