Догляд за літніми онкохворими у Києві

Читати на російській

Пансіонат для літніх онкохворих людей

Пансіонат «Родичі» надає комплексний догляд за літніми онкохворими у Києві — це місце, де кожен постоялець буде круглосуточною заботою. Кваліфікований персонал спостерігатиме за станом пацієнта в цілодобовому режимі, що мінімізує ризик прогресування супутніх патологій та знижує рівень хворобливих відчуттів. Близькі люди та родичі хворих часто не можуть самостійно організувати для рідної людини відповідні умови. Мало хто здатний відмовитися від роботи та особистого життя щоб у режимі 24/7 перебувати поряд із літнім онкохворим.

Оптимальним рішенням у такому разі є переїзд у приватний пансіонат, де створено оптимальні умови для постояльців із тяжкими захворюваннями. Вони будуть отримувати необхідну медичну та психологічну допомогу за першої необхідності, а також не відчуватимуть себе тягарем для членів сім’ї. Якщо ви хочете, щоб ваша близька людина завжди знаходилася в комфортних та безпечних умовах, розгляньте варіант звернення до спеціалізованої установи. Щоб отримати детальну інформацію про варіанти розміщення та послуги пансіонату, зателефонуйте або скористайтеся формами зворотного зв’язку.

Особливості догляду за онкохворими

У пансіонаті «Родичі» для онкохворих організовано цілодобове спостереження за кожним пацієнтом, що гарантує своєчасну допомогу при виникненні ускладнень та у критичних ситуаціях, як фізичних, так і психологічних. Ввічливий персонал установи регулярно проходить курси підвищення кваліфікації для надання послуг якісного догляду за людьми з обмеженими можливостями здоров’я, у тому числі з групами малорухливих або лежачих пацієнтів. Основна місія колективу – полегшити стан клієнтів, хворих на онкологічні захворювання, забезпечити комфортні умови для комплексного лікування під час реабілітації після хірургічних операцій. Завдяки всебічному підходу до організації догляду за постояльцями, здебільшого вдається значно покращити психологічний стан людини, підняти її моральний дух, а також полегшити болісну симптоматику.

Догляд за літніми онкохворими у Києві
При догляді за онкохворими необхідно дотримуватися безлічі індивідуальних та специфічних умов. Особливо багато нюансів виникає під час догляду за літніми людьми з онкологічними захворюваннями, адже такі категорії громадян часто мають ряд супутніх вікових захворювань, які негативно впливають на загальний стан організму людини. У домашніх умовах часто неможливо організувати той рівень підтримки хворого, який необхідний для відновлення після хірургічних втручань та інших процедур.

Особливо важливо проводити огляд кожного клієнта для своєчасного реагування на прояви симптомів можливих ускладнень.

У пансіонаті «Родичі» у Києві під час планового огляду регулярно вимірюються такі показники:

 1. рівень артеріального тиску
 2. частота серцевого ритму
 3. температура тіла
 4. рівень цукру в крові.

Також медичний персонал установи на регулярній основі стежить за виконанням усіх рекомендацій лікарів. Контролюється своєчасний прийом усіх необхідних ліків у зазначеному дозуванні. Ослаблений у ході складного лікування організм підтримується не лише медикаментозно, але й за допомогою спеціально розробленого дієтологами меню, до якого входять збалансовані страви з високим вмістом корисних мікроелементів та вітамінів.

Як організовано догляд за літніми онкохворими в пансіонаті «Родичі»?

У спеціалізованому приватному закладі догляд за онкологічними хворими організований таким чином:

 • Ввічливий кваліфікований персонал допомагає пацієнтам виконувати гігієнічні та санітарні процедури. Малорухливі та лежачі клієнти можуть розраховувати на повну підтримку при необхідності прийняти душ, відвідати туалет, переодягтися, підстригтися. Також доглядальники допомагають стежити за нормальним станом шкіри, волосся та нігтів.
 • Відповідальний співробітник контролює прийом лікарських препаратів постояльцями суворо у зазначений проміжок часу та у необхідному дозуванні.
 • Регулярно проводиться діагностика фізичного та психоемоційного стану хворих, що дозволяє відстежити динаміку відновлення та вчасно визначити ймовірні ускладнення та збої у роботі внутрішніх органів.
 • Кожен літній пацієнт отримує збалансоване шестиразове харчування. Усі страви з меню готуються зі свіжих та екологічно чистих продуктів, раціон враховує специфічні особливості відновлення людей з онкологічними захворюваннями.

Також варто зазначити, що персонал оперативно реагує не лише на фізичні ускладнення, а й регулярно спілкується з постояльцями для своєчасного діагностування можливих психологічних патологій. При необхідності проводяться консультації з психологом, а для покращення настрою на регулярній основі організуються культурно-дозвільні заходи (навіть для людей, які обмежені у пересуваннях).

Переваги пансіонату «Родичі» у Києві

Пансіонат для літніх онкохворих людей – це те місце, де кожен постоялець може відчути справжню турботу та підтримку у цілодобовому режимі. Людина не почуватиметься тягарем під час відновлення після госпіталізації, а за першої необхідності зможе отримати кваліфіковану медичну та психологічну допомогу в найкоротший час.

Спілкування з однолітками є важливим чинником нормалізації психологічного стану та профілактики розвитку депресивних симптомів. Навіть у літньому віці людина може завести нові знайомства та отримувати задоволення від спілкування з іншими людьми. У пансіонаті створено доброзичливу та затишну атмосферу, яка допомагає незважаючи на тяжку хворобу повернути радість життя пацієнтові. Якщо ви хочете, щоб замість постійних болю та дискомфортних відчуттів ваша близька людина цікаво проводила час, організуйте її переїзд у приватний пансіонат. Таким чином, ви зможете значно покращити його рівень життя. Отримати детальну інформацію про умови розміщення можна за телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Щоденна програма догляду за онкохворими постояльцями

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону