Реабілітація літніх після перелому шийки стегна в Києві

Читати на російській

Особливості відновлення літніх після травми

Реабілітація літніх після перелому шийки стегна в Києві — це затребувана послуга в пансіонаті «Родичі» серед родичів травмованих людей. Багато близьких постояльців просто фізично не можуть забезпечити належні умови для відновлення своєї рідної людини після тяжкої травми. У людей похилого віку деякі ділянки тіла стають більш крихкими, а при пошкодженні їх відновлення відбувається значно повільніше (або зовсім не відбувається). У результаті пацієнт тривалий час втрачає здатність пересуватися самостійно і виконувати базові процедури: приймати душ, одягатися, приймати їжу тощо. Якщо поряд немає людини, яка готова в цілодобовому режимі допомагати хворому виконувати щоденні завдання, і нагадуватиме приймати ліки, то реабілітація похилого віку проходитиме значно важче.

Саме тому рекомендується організувати переїзд до спеціалізованої установи на час лікування. Тут створено всі умови для комфортного розміщення постояльців із різними травмами. Гості харчуються відповідно до меню, яке розроблено дієтологами спільно з лікарями, прийом їжі 6 разів на день. Також ввічливий та дбайливий персонал пансіонату надасть необхідну медикаментозну та психологічну допомогу за перших ознак ускладнень та погіршення стану. Таким чином, можна гарантувати максимальну безпеку клієнта під час проживання на території комплексу. Безбар’єрне середовище (пандуси, поручні, антиковзне покриття тощо) дозволяє навіть групам малорухливих громадян здійснювати прогулянки пансіонатом. Тим, хто не може самостійно пересуватися допомагають доглядальниці, догляд за інвалідами на візках тут організований на високому рівні.

Реабілітація літніх після перелому шийки стегна в Києві

Чому перелом шийки стегна хвороба пенсіонерів?

Ця травма має дещо «народну» назву — «хворобу пенсіонерів», це говорить про те, яка категорія людей найбільше схильна до таких ушкоджень. Кісткові тканини у людей похилого віку стають вразливішими до механічних впливів, а враховуючи специфічну будову шийки стегна, до перелому може призводити навіть невеликий удар або неакуратне приземлення на диван. При цьому відновлення кісткової тканини тут відбувається дуже повільно, це спровоковано вимиванням кальцію з організму і зміною гормонального фону (вікові причини).

Симптоматика (як визначити перелом шийки стегна у літньої людини):

 • болючі відчуття в паху (стають сильнішими при тиску на ногу)
 • пульсуюча зона в районі стегна та набряк
 • людина не може утримати ногу “у повітрі”
 • стопа неприродно розгорнута у зовнішній бік
 • ноги стають різної довжини.

Залежно від того, наскільки важкий перелом (кістки залишилися з’єднаними чи ні), людина може виявитися повністю прикутою до інвалідного крісла, або зможе ходити самостійно (на милицях). Бувають випадки, коли люди не помічали перелом шийки стегна протягом тривалого часу, оскільки ушкодження дозволяло ходити попри біль. Щоб переконатися у діагнозі, потрібно обов’язково пройти рентгенографічне дослідження. Якщо Ваша близька людина відчуває дискомфорт при ходьбі, і у неї з’являється один або кілька з перерахованих вище симптомів – негайно звертайтеся до лікаря. При тривалому ігноруванні проблеми можуть бути фатальні наслідки.

Реабілітація в пансіонаті після перелому триває певний час. У ході відновлення для пацієнтів створюються умови для комфортного проживання. Персонал дбає про те, щоб у постояльців не виникло жодних ускладнень, таких як: запалення тканин, порушення кровообігу, пролежні, психічні порушення та депресивні стани, пневмонія, тромбоз тощо. Своєчасні профілактичні заходи – це гарантія того, що процес зрощення кісткової тканини йтиме настільки швидко, наскільки це можливо.

Особливості догляду в пансіонаті для літніх «Родичі» в Києві

У пансіонаті «Родичі» в Києві догляд при переломі шийки стегна здійснюється на високому рівні. Персонал регулярно проходить курси підвищення кваліфікації та вміє працювати з людьми з обмеженими можливостями здоров’я, які перебувають у пригніченому стані. Дуже важливо демонструвати літній людині, що вона потрібна та її інтереси враховуються, завдяки цьому можна відновити позитивний психоемоційний стан, що у свою чергу позитивно позначається і на фізіологічних процесах відновлення організму.

Які послуги для клієнтів є в пансіонаті:

 • повноцінне 6-разове харчування
 • допомога у виконанні гігієнічних процедур
 • розміщення у комфортних палатах з усім необхідним
 • консультація лікарів та планові огляди
 • оперативна медикаментозна та психологічна допомога
 • цілодобове спостереження за станом пацієнтів
 • прогулянки на свіжому повітрі у супроводі доглядальниці
 • культурно-дозвільні заходи.

Докладніше про умови розміщення в пансионаті можна за телефоном або за допомогою форми зворотнього зв’язку.

Щоденна програма догляду за відновленням для постояльців після перелому шийки стегна

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону