Догляд за літніми після інфаркту в Києві

Читати на російській

Догляд після інфаркту

Догляд за літніми після інфаркту в Києві у приватному пансіонаті — це просте та ефективне рішення для людей, чиї родичі похилого віку потребують постійної турботи. На жаль, в умовах сучасного світу лише одиниці можуть забезпечити близьким людям належні умови та цілодобову турботу. Після перенесеного тяжкого захворювання захворювання людина повинна перебувати під постійним наглядом, а у разі виявлення ускладнень їй потрібно надати невідкладну допомогу як медикаментозну, так і психологічну. Від того, як організований догляд, багато в чому залежить ефективність реабілітації та якість подальшого життя пацієнта.

Відновлення після госпіталізації

Люди після хвороби часто не здатні самостійно виконувати навіть елементарні побутові завдання і нерідко забувають дотримуватися всіх рекомендацій лікарів. Справа ускладнюється тим, що у похилому віці крім серцево-судинних захворювань у пенсіонерів може прогресувати деменція та інші порушення, що негативно впливають на мозкову активність. В результаті вся відповідальність де-факто лягає на плечі родичів, але такий вантаж виявляється непідйомним для більшості близьких людей. В результаті ситуація посилюється тим, що хворий починає відчувати себе тягарем для рідних, адже вони весь вільний час змушені проводити поруч із ним, і навіть це не дозволяє забезпечити належний догляд. Неможливо повністю присвятити себе турботі про літнього родича, адже всі мають роботу, навчання та своє особисте життя.

Організація переїзду до приватного пансіонату — це, мабуть, найоптимальніше рішення для всіх учасників процесу.

Літня людина у спеціалізованому закладі перебуватиме під цілодобовим наглядом кваліфікованого та ввічливого персоналу, а близькі люди будуть упевнені у тому, що зробили максимум для забезпечення комфорту родича. Реабілітація після інфаркту в пансіонаті – це можливість продовжити життя та зберегти здоров’я рідної людини. Щоб дізнатися докладніше про те, як організовано догляд за літніми після інфаркту в Києві, ви можете зателефонувати за номером вказаним на сайті, або скористатися формою зворотного зв’язку.

Догляд за літніми після інфаркту в Києві

Спеціальні умови у пансіонаті «Родичі»

Правила догляду за літніми людьми в пансіонаті «Родичі»:

 • ліжковий режим протягом рекомендованого лікарем (зазвичай це 2-3 тижні)
 • забезпечення комфорту постояльця та організація профілактики пролежнів
 • створення доброзичливої ​​обстановки
 • мінімізація стресових ситуацій
 • допомога у дотриманні всіх приписів лікаря
 • допомога під час виконання гігієнічних процедур.

Після завершення постільного режиму персонал пансіонату допомагає пацієнтам поступово відновлювати рухову активність. Люди починають прогулюватися по облаштованій території, де організовано безпечне середовище для клієнтів з обмеженими можливостями пересування. Встановлено пандуси та поручні, а на початковому етапі кожної літньої людини, що відновлюється після інфаркту, супроводжує доглядальниця.

Паліативна допомога в пансіонаті для літніх

У приватному пансіонаті для пацієнтів похилого віку створені необхідні умови для повноцінної та швидкої реабілітації після перенесеного інфаркту:

 1. збалансоване харчування 6 разів на день по меню, розробленому дієтологами з урахуванням рекомендацій кардіологів
 2. цілодобова медична та психологічна допомога за першої необхідності
 3. регулярне спостереження за поточним фізичним та психологічним станом здоров’я кожного клієнта
 4. організація культурно-дозвільних заходів для підтримки якості життя людей похилого віку.

Останній пункт є дуже важливим для отримання стабільного результату після реабілітації. Чим більше літня людина розважатиметься і спілкуватиметься з іншими людьми, тим менша ймовірність рецидиву та ускладнень. У пансіонаті на регулярній основі проводяться різноманітні заходи, де пацієнти похилого віку можуть проводити час із ровесниками у рамках організованих вечорів або за власним бажанням у будь-який вільний час.

Умови проживання у пансіонаті «Родичі» в Києві

Всі клієнти приватного пансіонату «Родичі» розміщуються у затишних комфортабельних палатах, де є все необхідне для виконання щоденних гігієнічних процедур. Кожна кімната обладнана меблями для особистих речей та телевізором для перегляду улюблених програм. Люди з обмеженими можливостями, які не можуть пересуватися самостійно та перебувають на постільному режимі, розташовуються на функціональних ліжках з можливістю гнучкого налаштування положення для забезпечення максимально комфортного та безпечного відновлення. Персонал установи регулярно спостерігає за станом своїх підопічних, перевіряє наявність у них найнеобхіднішого. На всій території організовано безбар’єрне середовище, де можна зручно та безпечно пересуватися людям в інвалідних кріслах або на милицях. Санвузли також обладнані поручнями для гігієнічних процедур.

Пансіонат «Родичі» для реабілітації літніх людей після інфаркту

Сукупність методів, що вживаються, дозволяє забезпечувати для постояльців пансіонату максимально комфортні умови проживання та догляду за літніми після інфаркту в Києві. Персонал піклується про те, щоб кожен клієнт був у гарному настрої, що дуже важливо для повноцінного та швидкого відновлення після госпіталізації. Щоб наживо побачити умови розміщення, Ви можете зателефонувати до пансіонату і записатися на оглядову екскурсію по території комплексу. Залишіть заявку через форму зворотнього зв’язку та співробітники передзвонять вам для надання всієї необхідної інформації. Якщо Ви хочете щоб ваш літній родич перебував під цілодобовим наглядом ввічливого та відповідального персоналу та швидко йшов на поправку, зателефонуйте до пансіонату прямо зараз. Забезпечте близькій людині гідну старість та довголіття.

Щоденна програма догляду для постояльців після інфаркту

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
700 гривень за добу
Автор статті
Соціальний педагог Ірина Коваль

Залишіть заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами на протязі 40 секунд

  Ваше ім'я
  Номер телефону

  Інші послуги

  Догляд за людьми з депресією

  Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

  Догляд за літніми після інсульту

  Відновлення після госпіталізації

  Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
  Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
  Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

   Ваше ім'я
   Номер телефону