Догляд за літніми інвалідами по зору у Києві

Читати на російській

Допомога інвалідам по зору

Догляд за літніми інвалідами по зору у Києві в пансіонаті «Родичі» — затребувана послуга для людей, які хочуть створити для своїх літніх родичів ідеальні умови для комфортного та безпечного життя. Самостійно доглядати людину з обмеженими можливостями здоров’я під силу далеко не кожній родині. Вся справа в тому, що для цього потрібна величезна кількість часу, адже для забезпечення належного догляду потрібно знаходитись поряд практично в цілодобовому режимі. Хворий найчастіше неспроможна сам виконувати базові гігієнічні процедури та інші повсякденні заняття. Навіть прийом ліків за розкладом та в потрібному дозуванні викликає труднощі внаслідок об’єктивних проблем (вікових).

Порушення зору або повна сліпота найчастіше настає у людей після 60 років, і це пов’язано із низкою супутніх захворювань. Загальний стан здоров’я у людей похилого віку також потребує уважного ставлення та регулярної діагностики. У приватному пансіонаті кваліфікований персонал систематично проводить аналіз фізичного та психологічного самопочуття постояльців, що мінімізує ризики прогресування небезпечних захворювань. У разі виникнення підозр на погіршення динаміки, клієнту негайно буде надана екстрена медична допомога (незалежно від часу доби). Крім планових оглядів, в установі організовано безпечне середовище для людей з вадами зору, а це означає, що ризик отримати травму мінімальний.

Пансіонат «Родичі» для літніх інвалідів по зору та слабозорих

Втрата зору істотно ускладнює життя людини, особливо це відчувається в поважному віці. Коли людина ще може сама себе обслуговувати в побуті, але слабкий зір або його відсутність не залишає такої можливості. Звичайно ж, рідні намагаються допомогти, але це може викликати почуття власної неповноцінності, людина не хоче відчувати себе тягарем. Це може спровокувати стрес, депресію, апатію. У статті на сайті RNIB (Королівський національний інститут сліпих, Великобританія) Ви можете дізнатися, як Ви можете дізнатися, як допомогти близькому пережити цей період.

Спеціально для такої категорії людей з підвищеними потребами пансіонат «Родичі» надає послуги з догляду за літніми інвалідами по зору. Номери для проживання обладнано з урахуванням специфічних особливостей пацієнтів. Під рукою є все необхідне для комфортного проживання, а персонал допомагає вирішувати повсякденні завдання. Велика увага приділяється психологічній допомозі людям похилого віку, адже для них важливо відчувати себе потрібними та відчувати турботу оточуючих.

Уход за пожилыми инвалидами по зрению в Киеве

Як обрати хороший пансіонат для сліпих у Києві?

Існує безліч критеріїв, які необхідно враховувати при виборі відповідної установи для інвалідів по зору. Вартість проживання не завжди є об’єктивним фактором, адже для організації комфортного побуту потрібні значні вкладення.

Звертайте увагу на такі фактори:

 • як обладнана кімната де житиме ваш близький: приміщення має бути не тільки комфортним візуально (незрячій людині не це важливо), але й безпечним
 • ставлення персоналу до побажань клієнта
 • можливість надання психологічної та медикаментозної допомоги
 • є умови для безпечного переміщення територією (безбар’єрне середовище)
 • догляд за літніми: чи допомагає персонал виконувати гігієнічні та інші процедури
 • що проводяться культурно-дозвільні заходи
 • як організовано харчування.

У пансіонаті «Родичі» у Києві цим моментам приділяється велика увага. Основне завдання закладу – створити комфортне середовище для зручного проживання кожного постояльця. Ви можете відвідати пансіонат та побачити на власні очі щоденний побут клієнтів. Співробітники розкажуть про всі нюанси та проведуть екскурсію територією. Дзвоніть прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо заселення літнього родича з проблемами із зором.

Реабілітація літніх інвалідів по зору: сліпих та слабозорих

Реабілітація для літніх інвалідів по зору є важливим етапом у їхньому житті. На цьому етапі люди вчаться справлятися з повсякденними завданнями, такими як переміщення по дому та вулиці, догляд за собою, спілкування з оточуючими тощо. Реабілітація може включати використання спеціальних технологій, таких як збільшувальні скла, екранні пристрої та аудіо-помічники, вивчення шрифту Брайля, а також навчання навичкам орієнтації та мобільності. Реабілітаційні програми також можуть включати психологічну підтримку та допомогу в адаптації. Обов’язково враховуються рекомендації та призначення лікаря.

Переваги пансіонату «Родичі» у Києві

Чому люди обирають пансіонат для людей похилого віку з інвалідністю по зору «Родичі»:

 • 6-разове харчування (меню розроблено професійними дієтологами спільно з лікарями)
 • облагороджена територія та безпечне середовище (пандуси та поручні в санвузлах та інших місцях із підвищеною небезпекою)
 • цілодобовий контроль за фізичним станом постояльців (планові огляди та візити лікарів на регулярній основі)
 • ввічливе та уважне ставлення персоналу (співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, а їхня робота суворо регламентована)
 • оптимальні ціни на проживання літніх людей у ​​пансіонаті (доступно для більшості людей).

Отримати детальну інформацію можна за телефоном установи, вказаної на сайті. Також Ви можете скористатися формою зворотного зв’язку та залишити заявку онлайн. На відміну від проживання будинку, в пансіонаті людина не думатиме, що він тягар для родичів. Рідним людям не доведеться жертвувати особистим життям, щоб перебувати поряд у режимі 24/7. На жаль, в умовах сучасного світу, навіть за великого бажання неможливо відмовитися від роботи та інших соціальних завдань. Найкращим рішенням для забезпечення гідної старості є переїзд до пансіонату «Родичі», де на належному рівні організовано догляд за літніми інвалідами по зору та пацієнт перебуватиме в руках дбайливих та відповідальних співробітників з великим досвідом роботи.

Щоденна програма догляду для постояльців з інвалідністю по зору

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування


Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі з доглядальницею
Придбання призначених ліків
Докладніше
270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
700 гривень за добу
Автор статті
Соціальний педагог Ірина Коваль

Залишіть заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами на протязі 40 секунд

  Ваше ім'я
  Номер телефону

  Інші послуги

  Догляд за людьми з депресією

  Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

  Догляд за літніми після інсульту

  Відновлення після госпіталізації

  Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
  Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
  Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

   Ваше ім'я
   Номер телефону