Догляд за літніми з остеопорозом у Києві

Читати на російській

Догляд при остеопорозі

Догляд за літніми з остеопорозом у Києві в пансіонаті «Родичі» — це затребувана послуга для тих, хто хоче створити для своєї близької людини максимально комфортні умови життя незалежно від стану здоров’я. Після 60 років у людей часто прогресують захворювання, пов’язані з руйнуванням та ослабленням кісткових тканин. Через вікові причини виникає остеопороз, при якому кістки стають більш крихкими. Фактично, кісткова система набуває пористої структури, внаслідок якої навіть при незначному механічному впливі можливі переломи. Це порушення є основною причиною частих та небезпечних переломів у людей похилого віку. Першопричиною формування хвороби є брак кальцію, який виступає в ролі тригера для ослаблення кісткової системи. Найчастіше захворювання діагностується серед жінок похилого віку, але зустрічається і у чоловіків.

Також до найпоширеніших причин належить:

 1. погана спадковість
 2. малорухливий спосіб життя
 3. наявність шкідливих звичок
 4. гормональні збої
 5. ускладнення після хірургічного втручання.

Незалежно від умов та причин захворювання, людині з таким діагнозом слід постійно перебувати під наглядом. Це дозволить мінімізувати ризик отримання травм та інших негативних наслідків. Якщо Вашій близькій людині поставили діагноз остеопороз, але Ви не можете самостійно організувати для нього необхідні умови (цілодобовий моніторинг стану, організація безпечного середовища, допомога з пересуванням, спеціальне харчування тощо), то звертайтеся до спеціалізованої установи, де кожен постоялець відчуває себе в комфорті та безпеці.

Догляд за літніми з остеопорозом у Києві

Як проявляється остеопороз у похилому віці?

Симптоми остеопорозу виникають не відразу, і щоб їх виявити на ранній стадії слід уважно стежити за поведінкою та відчуттями літнього родича. На початку можуть виникати дискомфортні відчуття в ділянці попереку, які поступово переходять у гострі болі по всій ділянці спини. Цей стан обумовлений тим, що хребет людини не витримує навантаження через ослаблення кісток.

Ознаки остеопорозу (фізіологічні):

 1. знижений гемоглобін
 2. порушений метаболізм
 3. порушення ендокринного характеру
 4. ураження хрящових тканин.

Ефективне та безпечне лікування при такому діагнозі може бути призначене лише лікарем, який складає рекомендації для лікування пацієнта. Дуже важливо дотримуватися всіх умов для мінімізації ризику пошкодити ослаблені хрящові тканини. Нерідко лікар рекомендує дотримуватися постільного режиму, а при важких ситуаціях хворі просто втрачають фізичну можливість пересуватися самостійно. Тоді догляд за літніми з остеопорозом стає ще більш трудомістким і без професійної допомоги впоратися з такими умовами може далеко не кожна сім’я.

Догляд та допомога літнім людям з остеопорозом у пансіонаті «Родичі» в Києві

Догляд за людьми похилого віку з остеопорозом має свої особливості, що вимагають особливої уваги і турботи. По-перше, необхідно забезпечити пацієнтам збалансоване харчування, багате на кальцій і вітамін D, оскільки ці поживні речовини відіграють важливу роль у здоров’ї кісток. Важливо також контролювати прийом ліків, запропонованих лікарем для зміцнення кісток та зниження ризику переломів. По-друге, фізична активність має велике значення для пацієнтів із остеопорозом. Спеціальні вправи, розроблені фізіотерапевтом, допомагають зміцнити м’язи та кістки, покращують рівновагу та гнучкість, а також знижують ризик падінь. Третім аспектом є забезпечення безпечного довкілля. У пансіонаті для людей похилого віку з остеопорозом слід вживати заходів для зменшення ризику падінь, таких як встановлення поручнів, антиковзких покриттів на підлозі, видалення перешкод та надання зручних місць для відпочинку.

Крім того, психологічна підтримка є важливою частиною догляду. Пацієнти з остеопорозом можуть відчувати біль, обмеження в русі та страх перед переломами. Підтримка з боку дбайливого персоналу та надання емоційної підтримки допоможуть людям похилого віку впоратися з цими труднощами та підтримувати позитивний настрій. Всі ці особливості догляду в пансіонаті для людей похилого віку з остеопорозом спрямовані на створення безпечного та комфортного середовища, що стимулює здоровий спосіб життя і допомагає пацієнтам впоратися з наслідками остеопорозу. Догляд за лежачими постояльцями у приватному пансіонаті організовано за найвищими європейськими стандартами. Реабілітація при остеопорозі або відновлення після травми та перелому пройде набагато швидше та комфортніше під наглядом кваліфікованого медперсоналу закладу.

Чому слід звернутися до «Родичі»:

 • цілодобове спостереження за станом кожного постояльця
 • оперативна реакція при виявленні негативної динаміки
 • організовано харчування з урахуванням потреб ослабленого організму з дотриманням водно-сольового балансу
 • контроль за прийомом ліків
 • психологічна підтримка
 • ввічливий персонал
 • дозвілля та соціалізація
 • допомога у щоденних гігієнічних процедурах.

Щоб дізнатися докладніше про умови розміщення Вашої близької людини в пансіонаті, зателефонуйте установі або скористайтесь формою зворотного зв’язку.

Щоденна програма догляду за відновленням для постояльців при остеопорозі

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону