Догляд за інвалідами зору у Києві

Читати на російській

Особливості догляду за літніми інвалідами зору

Догляд за інвалідами зору у Києві — затребувана послуга для людей, які хочуть створити для своїх літніх родичів ідеальні умови для комфортного та безпечного життя. Самостійно доглядати людину з обмеженими можливостями здоров’я під силу далеко не кожній сім’ї. Справа в тому, що для цього потрібна величезна кількість часу, адже для забезпечення належного догляду потрібно знаходитись поряд практично в цілодобовому режимі. Хворий найчастіше неспроможен сам виконувати базові гігієнічні процедури та інші повсякденні заняття. Навіть прийом ліків за розкладом та в потрібному дозуванні викликає труднощі внаслідок об’єктивних проблем (вікових).

Порушення зору або повна сліпота найчастіше настає у людей після 60 років, і це пов’язано із низкою супутніх захворювань. Загальний стан здоров’я у людей похилого віку також потребує уважного ставлення та регулярної діагностики, , на сайті американської академії офтальмології Ви можете ознайомитися із симптомами, які мають вас насторожити. У приватному пансіонаті кваліфікований персонал систематично проводить аналіз фізичного та психологічного самопочуття постояльців, що мінімізує ризики прогресування небезпечних захворювань. У разі виникнення підозр на погіршення динаміки, клієнту негайно буде надана екстрена медична допомога (незалежно від часу доби). Крім планових оглядів, в установі організовано безпечне середовище для людей з вадами зору, а це означає, що ризик отримати травму мінімальний.

Реабілітація інвалідів по зору: сліпих і слабозорих

У пансіонаті на високому рівні організовано догляд за лежачими постояльцями та малорухливими пацієнтами. До комплексу входять реабілітаційні послуги, медикаментозна та психоемоційна допомога. Персонал слідкує за належним виконанням усіх рекомендацій лікаря, а значить ризик ускладнень мінімальний. Кожен пацієнт знаходиться у повній безпеці на упорядкованій території, при цьому доступ відвідувачів можливий у будь-який зручний час.

Номери для проживання інвалідів за зором обладнані з урахуванням специфічних особливостей пацієнтів. Є все необхідне для комфортного проживання, а персонал допомагає вирішувати повсякденні завдання. Велику увагу приділяють психологічній допомозі літнім людям, адже для них важливо почуватися потрібними та відчувати турботу оточуючих. На відміну від проживання вдома, в пансіонаті людина не думатиме, що він тягар для родичів. Рідним людям не доведеться жертвувати особистим життям, щоб перебувати поряд у режимі 24/7. На жаль, в умовах сучасного світу, навіть за великого бажання неможливо відмовитися від роботи та інших соціальних завдань. Найкращим рішенням для забезпечення гідної старості є переїзд в пансіонат «Родичі», де пацієнт перебуватиме в руках дбайливих і відповідальних співробітників з великим досвідом роботи зі слабкозорими та сліпими постояльцями.

Догляд за інвалідами зору у Києві

Як обрати хороший пансіонат?

Існує безліч критеріїв, які необхідно враховувати під час вибору відповідного закладу для догляду за інвалідами зору.

Вартість проживання не завжди є об’єктивним фактором, адже для організації комфортного побуту потрібні значні вкладення. Звертайте увагу на такі фактори:

 • як обладнана кімната де житиме ваш близький: приміщення має бути не тільки комфортним візуально (незрячій людині не це важливо), але й безпечним
 • ставлення персоналу до побажань клієнта
 • можливість надання медикаментозної та психологічної допомоги
 • чи є умови для безпечного переміщення територією (безбар’єрне середовище)
 • персонал допомагає виконувати гігієнічні та інші процедури
 • організовується культурно-дозвільні заходи
 • як організовано харчування.

У пансіонаті «Родичі» у Києві цим моментам приділяється велика увага. Основне завдання закладу – створити комфортне середовище для зручного проживання кожного постояльця. Ви можете відвідати пансіонат та побачити на власні очі щоденний побут клієнтів. Співробітники розкажуть про всі нюанси та проведуть екскурсію територією. Дзвоніть прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо заселення літнього родича з проблемами зору.

Переваги пансіонату «Родичі» у Києві

Чому люди обирають пансіонат для людей похилого віку з інвалідністю по зору «Родичі»:

 • 6-разове харчування (меню розроблено професійними дієтологами спільно з лікарями)
 • облаштована територія та безпечне середовище (пандуси та поручні в санвузлах та інших місцях із підвищеною небезпекою)
 • цілодобовий контроль за фізичним станом постояльців (планові огляди та візити лікарів на регулярній основі)
 • ввічливе та уважне ставлення персоналу (співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, а їх робота суворо регламентована)
 • оптимальні ціни на проживання людей похилого віку в пансіонаті (доступні для більшості людей).

Отримати детальну інформацію як організовано догляд за інвалідами зору у Києві в пансіонаті «Родичі»  можна за телефоном установи, що вказана на сайті. Також Ви можете скористатися формою зворотного зв’язку та залишити заявку онлайн.

Щоденна програма догляду для постояльців з інвалідністю зору

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону