Денне перебування в пансіонаті для літніх у Києві

Читати на російській

Дозвілля в пансіонаті «Родичі» у Києві

Денне перебування в пансіонаті для літніх у Києві в пансіонаті «Родичі» організоване за найкращими європейськими стандартами, постояльці мають право самі пішати як проводити вільний час. Співробітники установи приділяють особливу увагу забезпеченню безпеки під час проведення культурно-дозвільних заходів, тому люди похилого віку з обмеженими можливостями здоров’я не ризикують отримати травму під час прогулянки. Похилий вік – це не підстава втрачати радість та смак до життя, тому якщо ви хочете, щоб ваша близька людина навіть після 60 років насолоджувалась кожним днем, організуйте її переїзд у спеціалізований пансіонат. Тут під цілодобовим наглядом кваліфікованого персоналу близька людина перебуватиме у повній безпеці, а сусідство з ровесниками дозволить йому регулярно спілкуватися та радіти життю.

Адаптація до життя в пансіонаті для літніх

Багато людей після переїзду перебувають у пригніченому стані і не хочуть розважатися та брати участь у громадському житті. Але за статистикою вже після першого тижня перебування у пансіонаті вони включаються до всіх процесів та із задоволенням комунікують з іншими гостями. Цього вдається досягти завдяки зусиллям кваліфікованого обслуговуючого персоналу, який ввічливо та уважно взаємодіє з постояльцями, надаючи їм необхідну психологічну підтримку. У пансіонаті для людей похилого віку практично щодня проводяться різноманітні розважальні заходи.

Відчуваючи турботу і допомогу, люди похилого віку легше розкриваються і прибирають блоки, які заважають їм радіти життю.

Денне перебування в пансіонаті для літніх у Києві

Дозвілля у пансіонаті для літніх

Персонал намагається зробити денне перебування в пансіонаті для людей похилого віку «Родичі» максимально цікавим і насиченим:

 • Фізичні заняття: підтримка активного способу життя допомагає підтримувати фізичну форму, зміцнювати м’язи та суглоби, а також покращувати загальне самопочуття.
 • Творчі заняття: малювання, рукоділля, вишивка або будь-які інші види творчості можуть бути цікавими для людей похилого віку. Комусь не вистачало часу раніше, хтось надихається успіхами нових знайомих – ніколи не пізно знайти хобі. Це дозволяє розвивати творчі навички та сприяє самовираженню.
 • Культурні заходи: найактивніші постояльці беруть участь у різноманітній самодіяльності: театральні сценки, конкурси. Персонал всебічно підтримує такі ініціативи та допомагає з організацією. Таким чином можна розкріпачитися та потоваришувати.
 • Ігри та розваги: У пансіонатах часто проводяться настільні ігри, шахи/шашки, настільний теніс. Це допомагає підтримувати розумову активність, розвивати стратегічне мислення та соціалізуватися.
 • Лекції та освітні програми: в пансіонатах для людей похилого віку у Києві проводяться лекції та освітні програми на різні теми, такі як історія, мистецтво, наука, здоров’я або фінансова грамотність. Це надає можливість продовжувати навчання, розширювати свої знання, тренувати пам’ять і, звичайно ж, дає більше тем для обговорення.
 • Соціальні заходи: важливою частиною дозвілля в пансіонатах є соціальні заходи, такі як вечори танців, зустрічі з близькими, вечірки або тематичні заходи та, звичайно ж, дні народження постояльців. Це створює можливість для людей похилого віку перебувати в суспільстві один одного, спілкуватися і насолоджуватися компанією.
 • Групові ігри: Люди похилого віку можуть брати участь у групових іграх, таких як бінго, головоломки, квізи або ігри на свіжому повітрі. Це допомагає стимулювати розумову активність, розважатися та проводити час у приємній атмосфері.

Пансіонати для людей похилого віку пропонують низку переваг, які сприяють комфортному та безпечному проживанню. Особлива увага приділяється підтримці активності клієнтів, працівники пансіонату щодня допомагають гостям робити зарядку та гімнастику пальчиків для повернення тонусу м’язів тіла. Це дуже важливо для людей, які страждають на серйозні захворювання: хвороби Альцгеймера або деменції, адже позитивної динаміки при цих захворюваннях можна досягти тільки шляхом регулярних вправ з пацієнтом.

Якщо Ви хочете докладніше дізнатися про умови розміщення в пансіонаті для літніх людей, то зателефонуйте вказаному на сайті або використовуйте форму зворотного зв’язку. Співробітники із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, і організують екскурсію по пансіонату, де Ви зможете переконатися в тому, що передаєте близького в надійні руки. Подаруйте своєму близькому довголіття і радість життя, організуйте його переїзд у місце, де він перебуватиме в безпеці під цілодобовим наглядом медперсоналу і зможе спілкуватися з ровесниками зі схожими інтересами, радіючи кожному дню навіть у похилому віці.

Щоденна програма догляду для постояльців

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону