Проживання в пансіонаті для літніх у Києві

Читати на російській

Приватний пансіонат для людей похилого віку у Києві

Проживання в пансіонаті для літніх у Києві– це найкращий спосіб забезпечити літній людині гідну старість. Постояльцям на вибір надаються кімнати різного планування. У кожній з них створені комфортні умови для проживання, є окрема ванна кімната та потрібне приладдя. Вибір кількості сусідів залишається за постояльцем, товариські пенсіонери, яким потрібна компанія, мають можливість оселитися в кімнаті з кількома людьми. Для тих же, хто воліє проводити час на самоті, надається індивідуальна. Кожен клієнт зможе вибрати підходящий для нього варіант розміщення.

Люди з обмеженими можливостями завжди отримують допомогу від ввічливого та дбайливого персоналу за першої необхідності. Немає потреби виконувати складні завдання самостійно, підтримка в цілодобовому режимі гарантується кожному клієнту. Якщо порівнювати умови в пансіонаті з проживанням із родичами, то в ситуації з лежачими пацієнтами та інвалідами-візочниками вибір на користь першого варіанту – правильне рішення! Рідні люди просто фізично не зможуть перебувати поруч із людиною 24 години на добу 7 днів на тиждень, а отже, існує небезпека для здоров’я хворого. У спеціалізованому закладі організовано цілодобове спостереження за пацієнтами, тому у разі загострення хронічних або супутніх захворювань персонал негайно вживе необхідних заходів щодо надання екстреної допомоги.

Проживання в пансіонаті для літніх – безпека та зручність

У пансіонаті особлива увага приділяється забезпеченню комфорту та безпеки літніх людей.

Кожне приміщення та вся територія обладнані для легкого пересування груп малорухливих громадян:

 1. антиковзні покриття на підлозі
 2. поручні
 3. пандуси
 4. спеціально обладнані ванні кімнати
 5. опори в місцях особливої ​​небезпеки.

Місця відпочинку та громадські приміщення – це затишні майданчики для неквапливого проведення часу. При цьому постояльці можуть почуватися захищеними під наглядом досвідченого та відповідального персоналу.

Поєднання переваг медичної установи з затишком санаторію плюс уважне ставлення до кожного гостя — запорука стабільно високого рівня сервісу пансіонату «Родичі» у Києві.

Проживання в пансіонаті для літніх у Києві

Догляд за літніми у спеціалізованому пансіонаті

Довго перебувати в замкнутому просторі без можливості вийти на вулицю та подихати свіжим повітрям – це негативний фактор як для фізичного, так і для психоемоційного стану людини. Якщо ваша рідна людина довго дотримується постільного режиму і не здійснює прогулянки, то організм слабшає значно швидше, а отже хронічні та інші захворювання можуть прогресувати. Через зниження тонусу м’язів шкіра стає менш пружною і зморшки утворюються інтенсивніше. Нестача сонячного світла та чистого свіжого повітря може призвести до депресивних та пригнічених станів, що негативно позначиться на тривалості та якості життя людини.

У пансіонаті навіть для людей похилого віку, які не можуть вставати з ліжка, організовуються процедури для імітації прогулянки: провітрювання та сонячні ванни. Постояльці, необмежені в пересуваннях, регулярно здійснюють піші виходи впорядкованою територію комплексу. Персонал допомагає кожному клієнту зібратися на прогулянку та мотивує їх здійснювати виходи кілька разів на день. Таким чином, вдається значно підвищити тонус організму і мінімізувати ризики виникнення депресії. Якщо пацієнту потрібен особливий догляд та спеціальна підготовка до прогулянки, то співробітники установи виконають усі умови для організації променаду у комфортних та безпечних умовах.

Деякі люди потребують не тільки повсякденної допомоги з побутовими питаннями, а й вимагають підвищеної уваги на психологічному рівні. Чемне та уважне ставлення до кожного постояльця – це одна з основних переваг пансіонату «Родичі» у Києві. Крім грамотного облаштування приміщень та якісно збудованої системи роботи, в установі є всі необхідні умови для того, щоб літні відчували себе як удома – це турбота обслуговуючого персоналу та позитивне спілкування з іншими людьми. Якщо ви хочете, щоб ваша близька людина знаходилася в комфортних умовах, а її рівень життя не впав після виходу на пенсію, то звертайтеся до спеціалізованої установи та замовте екскурсію по комплексу та території. Переконайтеся самі в тому, що гідна старість це просто і доступно!

Послуги в пансіонатах для літніх людей «Родичі» в Києві

Сучасні люди не можуть забезпечити необхідний догляд літнім родичам через те, що більшість часу проводить на роботі. Звичайно, для забезпечення гідного рівня життя після 60 років людині потрібна постійна увага та турбота з боку оточуючих. До того ж важливо як спілкування, так і можливість надати екстрену медичну допомогу у разі виникнення ускладнень хронічних і супутніх захворювань. Багато рідних людей з обмеженими можливостями здоров’я через об’єктивні причини не здатні взяти на себе таку відповідальність і виконати всі умови належним чином, тому для них найкращим рішенням є пансіонат «Родичі» у Києві.

Установа пропонує постояльцям:

 • комфортні палати на одну, 2, 3 або 4 особи
 • плати з усім необхідним
 • спостереження 24/7
 • 6-ти збалансоване харчування
 • огляд лікарями
 • контроль за дотриманням рекомендацій лікаря
 • прогулянки на свіжому повітрі
 • заняття лікувальною фізкультурою
 • дозвілля
 • безпечну територію
 • цылодобову охорону
 • ввічливе ставлення
 • допомога у догляді за собою
 • екстрену невідкладну допомогу за необхідності
 • спілкування між постояльцями
 • психологічну допомогу
 • зустріч з близькими у будь-який час.

Щоб отримати більш детальну інформацію про умови розміщення, ви можете зателефонувати за вказаним номером на сайті або скористатися формою зворотного зв’язку. Співробітники установи із задоволенням дадуть відповідь на всі запитання, телефонуйте вже зараз! Якщо Ви хочете забезпечити літньому родичу гідну старість, вибираєте проживання в пансіонаті «Родичі» в Києві.

Щоденна програма догляду за постояльцями

Виконання процедур особистої гігієни

Кожному постояльцю при необхідності надають допомогу для догляду за собою: прийняти душ або ванну, підстригти нігті, для стрижок регулярно запрошують перукаря. Для людей з особливими потребами створені умови для комфортного перебування.

Щотижневий медичний огляд хворого

Для заселення в пансіонат знадобиться копія вашого паспорта та копія паспорта вашого літнього родича, копія медичного полісу літньої людини. Здати аналізи можна дома вже після заселення в пансіонат.

Надаємо психологічну підтримку

Персонал розуміє, що зміна місця проживання для людей поважного віку психологічно дається важко. Колектив на чолі з психологом морально підтримують пацієнтів під час перебування у пансіонаті, під час адаптації адаптації цього моменту приділяється особливе значення.

Регулярне 6-разове повноцінне харчування

Збалансоване харчування з урахуванням особливостей організму, набутих хронічних захворювань і звичайно ж переваг постояльців.

Догляд за лежачими хворими

Лежачі постояльці вимагають особливого догляду, в пансіонаті створені максимально комфортні умови: спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами, кнопка персоналу, Wi‑Fi, ТБ, книги та журнали.

Тариф «Срібний вік»
Для самостійних людей похилого віку
Харчування 5 разів на день
Загальнозміцнюючий комплекс вправ
Відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі
Придбання призначених ліків
Докладніше
От 270 гривень за добу
Тариф «Повний догляд»
При втраті можливості самообслуговування
Постійна допомога доглядальниць
Гігієнічний та догляд
Допомога у прийомі їжі
Легкий масаж та ЛФК
Супровід під час прогулянок
Індивідуальні заняття з аніматором
Придбання пелюшок та підгузків
Докладніше
От 400 гривень за добу
Тариф «Одужання»
Лежачим та відновлюваним після травм
Можливість скласти програму відновлення
Можливий виклик лікарів вузьких спеціалізацій
Багатофункціональні ліжка
Протипролежневі матраци та масаж
Цілодобова допомога доглядальниць
Постійна присутність медсестри
Моніторинг динаміки відновлення
Докладніше
От 700 гривень за добу

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону