Будинок для людей похилого віку у Вишневому

Читати на російській

Будинок для людей похилого віку у Вишневому «Родичі»

Будинок для людей похилого віку у Вишневому «Родичі» є чудовою заміною послуг доглядальниць. Тут ваша близька людина отримає увагу і турботу. Вам не потрібно турбуватися про її стан, оскільки вона буде цілодобово перебувати під наглядом. Досвідчений і кваліфікований персонал, готовий забезпечити комфорт і безпеку вашого родича – основні причини вибору будинку для літніх людей.

Що таке будинок престарілих?

Будинок для людей похилого віку забезпечує догляд і підтримку літнім людям, як самотнім, так і тим, чиї родичі через обставини не можуть забезпечити належний догляд. Він об’єднує риси пансіонату і лікарні, створюючи атмосферу, наближену до домашньої, але з постійним медичним наглядом. Відправивши близького сюди, ви проявляєте турботу, тут людині буде набагато комфортніше і веселіше.

Хто звертається до будинку для людей похилого віку?

Люди літнього віку вирішують переїхати в будинок для людей похилого віку, коли з’являється потреба в спеціалізованому догляді, медичному спостереженні та допомозі в повсякденних завданнях через вікові зміни, стан здоров’я або інші обставини. Це може бути викликано неможливістю справлятися з цим самостійно або відсутністю можливості отримати належний догляд від родичів. У будинку для людей похилого віку у Вишневому «Родичі» також проживають інваліди та люди з обмеженими фізичними або розумовими можливостями, де їм нададуть спеціалізований догляд і підтримку. Крім цього, звертаються і здорові, самостійні пенсіонери, які перебувають у пошуку спілкування з однолітками.

Умови проживання в будинку для людей похилого віку

«Родичі» розташований у спокійному і чистому районі, далеко від галасливих доріг. Територія упорядкована, доглянута, з ландшафтними зонами, квітковими клумбами і прогулянковими доріжками, а також затишними лавками, призначеними для відпочинку. Останні розташовуються в тіні дерев і чагарників.

Для активних мешканців організовуються спортивні заняття під наглядом лікаря. Усім постояльцям надається можливість гуляти, читати, грати в настільні ігри, дивитися телепередачі та багато іншого.

Акцент роблять на підтримці високих стандартів гігієни та чистоти. Усі приміщення регулярно проходять профілактичну обробку, включно з УФ-знезараженням повітря і поверхонь, а також з використанням тільки безпечних для людей дезінфікуючих засобів.

Цілодобовий догляд

Будинок для людей похилого віку «Родичі» у Вишневому пропонує повне обслуговування, включно з індивідуально адаптованим харчуванням і доглядом для кожного мешканця. Переїзд сюди – серйозне рішення. Вибір відповідного типу догляду відіграє важливу роль.

У нас забезпечується цілодобовий догляд і медичне спостереження, що особливо важливо для постояльців із різними захворюваннями, які потребують постійної уваги. Персонал надає спеціалізовані медичні послуги для літніх із деменцією, хворобою Паркінсона та іншими захворюваннями. Також, допомагає людям похилого віку після операцій.

Кваліфікований персонал

У будинку для людей похилого віку «Родичі» працює турботливий і розуміючий персонал, що складається з ліцензованих медичних працівників і фахівців, які пройшли навчання з догляду за літніми людьми. Крім досвідчених медсестер, які надають кваліфіковану медичну допомогу постояльцям, в установі працюють і помічники, навчені особливостям догляду за людьми похилого віку. Вони готові надати підтримку у виконанні повсякденних завдань, як-от особиста гігієна, приготування їжі, транспортування та інші невідкладні потреби, які не потребують медичного втручання. Персонал відіграє важливу роль у забезпеченні комфорту і благополуччя пацієнтів, забезпечуючи їм не тільки необхідний догляд, а й підтримку, і турботу на кожному етапі їхнього перебування в установі.

Збалансоване харчування для людей похилого віку

Літнім людям особливо важливо стежити за своїм раціоном харчування, оскільки збалансованість допомагає поліпшити загальний стан здоров’я і бадьорість духу. Важливо, щоб їжа містила всі необхідні поживні речовини для підтримання активності та зміцнення імунітету. Крім цього, через старіння організму потрібен більш уважний підхід до харчування, тому різноманітність у меню і приємна насолода від прийому їжі відіграють не менш важливу роль у турботі про літніх людей.

Психологічна підтримка

У зрілому віці люди стикаються зі значними змінами у сприйнятті світу, поведінці, самооцінці та психічному стані. Наша команда психологів пропонує природну та ефективну допомогу через індивідуальні консультації та групові сеанси психотерапії. Такий підхід дає змогу результативно боротися з депресією, розв’язувати реальні та вигадані проблеми, покращувати взаємини між літніми людьми та розв’язувати конфлікти.

Будинок для людей похилого віку у Вишневому

Реабілітація людей похилого віку після хвороб

У літніх людей загоєння ран і забоїв відбувається повільніше, а ймовірність ускладнень післяопераційного періоду і загострення супутніх захворювань помітно зростає. Навіть у разі, якщо повне відновлення займе тривалий час, перебування літніх людей у лікарні зазвичай обмежується. Для них особливо важлива комплексна турбота, яка охоплює не тільки ефективне знеболювання, а й запобігання виникненню пролежнів і застійної пневмонії. Крім того, потрібна і поступова реабілітація, відновлення мобільності та загальне благополуччя.

Додатково до перерахованого, акцент робиться на запобігання іншим захворюванням, таким як інсульти, інфаркти тощо. Реабілітація охоплює комплекс заходів, спрямованих на відновлення втрачених навичок, поліпшення фізичної активності та відновлення незалежності. Програми, націлені на індивідуальні потреби пацієнтів, розробляються з урахуванням їхнього віку, фізичного стану та особливостей захворювання.

Дозвілля за інтересами

У будинку для людей похилого віку «Родичі» у Вишневому надаються різноманітні послуги, що сприяють активному та максимально насиченому життю. Ми регулярно проводимо культурні заходи, до яких відносяться концерти, виставки та лекції, що дають змогу урізноманітнити дозвілля і занурити у світ мистецтва. Крім цього, проводяться тематичні зустрічі та майстер-класи, мета яких – сприяти спілкуванню, обміну досвідом та особистісному розвитку гостей. Усі ці заходи створюють атмосферу радості, творчості та взаєморозуміння серед мешканців, роблячи час, проведений у будинку для літніх людей, яскравим і незабутнім.

Люди після 60 років нерідко потребують особливого догляду. Причиною можуть бути вікові зміни, хвороби тощо. Будинок для людей похилого віку у Вишневому «Родичі» – це затишне місце з чудовими умовами, що включають: житло, харчування та медичне обслуговування. Звертайтеся до нас, і ви зможете бути впевнені в безпеці та комфорті своєї близької людини.

Переваги будинку для людей похилого віку у Вишневому

Якість життя можна підтримувати на високому рівні навіть у літньому віці та за серйозних захворювань. Забезпечити її можна, переїхавши в будинок для людей похилого віку у Вишневому «Родичі». Тут створені комфортабельні умови, індивідуально підходять до кожного випадку, ставляться доброзичливо і надають психологічну підтримку.

Переїзд до будинку для літніх людей надає такі переваги:

  1. Локація. Проживання в красивому й екологічно чистому місці, призначеному для піших прогулянок.
  2. Ефективна реабілітація. Програми відновлення розробляються індивідуально для кожного постояльця. Вони спрямовані на відновлення фізичної активності та психологічного стану.
  3. Атмосфера. . Обстановка, яку колектив намагається максимально наблизити до домашньої. Доброзичливе і шанобливе ставлення персоналу сприяють комфортній і швидкій адаптації до нових умов.
  4. Активне соціальне життя. У будинку для людей похилого віку можна вдосталь наспілкуватися з іншими постояльцями, розширити коло спілкування і знайти нових друзів. Для літніх людей інтровертів, тих, хто не шукає спілкування, забезпечується дозвілля за інтересами: ТБ, книги, хобі.
  5. Сервіс. Медсестри і доглядальниці надають допомогу з гігієнічними процедурами, прийомом ліків і виконанням процедур, призначених лікарем 24/7.
  6. Кваліфікована допомога. Літнім людям із фізичними та/або психічними захворюваннями надається вся необхідна допомога та лікування.

Ці основні, але не єдині, переваги роблять будинок для людей похилого віку в Києві «Родичі» чудовим місцем для літніх людей, які потребують турботи і підтримки. Якщо у вас залишилися запитання – зв’яжіться з нами. Ми відповімо на всі ваші запитання телефоном або проведемо міні-екскурсію під час візиту.

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

    Ваше ім'я
    Номер телефону