Будинок для людей похилого віку в Борисполі

Читати на російській

Приватний будинок для людей похилого віку в Борисполі

Догляд за старіючими родичами, особливо тими, хто страждає від серйозних або хронічних захворювань, вимагає значних зусиль і часу. Будинок для людей похилого віку в Борисполі «Родичі» здатний значно полегшити життя літніх людей, близьких хворих або тих, хто переніс інсульт, інфаркт тощо. Ми надаємо повний медичний догляд і увагу, а також створюємо домашні умови, комфортні для проживання.

Що таке будинок для людей похилого віку?

Під будинком для людей похилого віку мається на увазі установа, яка була створена для проживання літніх людей. Де все спрямовано на те, щоб їм було комфортно. Це чудовий варіант для тих літніх людей, яким самотньо або потрібен постійний догляд і медичне спостереження. У подібних установах 24/7 надається кваліфікована допомога.

У будинку для людей похилого віку в Борисполі «Родичі» працює навчений персонал. Він допомагає і підтримує літніх людей у різних питаннях, зокрема й у виконанні повсякденних завдань. Допомагають їм стежити за гігієною, харчуватися, відвідувати лікарів і виконувати інші маніпуляції.

Хто звертається до будинку для літніх людей?

У будинок для людей похилого віку в Борисполі «Родичі» звертаються люди літнього віку. Догляд за літньою людиною – це дуже трудомістке завдання, яке вимагає особливих знань і досвіду. Їх відсутність може створити серйозні проблеми, особливо, якщо людина обмежена в рухах через хворобу або травму.

Для забезпечення належного рівня турботи часто потрібна професійна допомога, яку можуть надати співробітники будинку престарілих. Навіть з великим бажанням, впоратися з доглядом за літнім родичем повноцінно може бути складно через відсутність специфічних знань і ресурсів, необхідних для цього.

Крім перерахованого вище, послуги будинку для людей похилого віку можуть знадобитися і здоровим літнім людям. Тим, хто шукає спілкування і приємне проведення часу.

Переваги будинку для людей похилого віку в Борисполі

Будинок для людей похилого віку в Борисполі «Родичі» створює комфортні умови проживання, максимально наближені до домашніх.

Серед численних переваг звернення виділяється таке:

 1. Для людей похилого віку щодня організовують різноманітне дозвілля і прогулянки на свіжому повітрі, а також проводять виїзні заходи та екскурсії, щоб постояльці могли насолоджуватися активною і цікавою подією.
 2. Уся команда співробітників вирізняється особливим ставленням до людей похилого віку, оскільки намагаються ставитися до них як до рідних, виявляючи високий рівень турботи й уваги до їхніх потреб і бажань.
 3. Надаються комфортні умови проживання для всіх постояльців, незалежно від їхнього стану здоров’я і віку, щоб кожен почувався затишно і безпечно.
 4. Прозорість у питанні ціноутворення. Вартість фіксується в договорі, що виключає приховані платежі.

Якщо вам потрібно забезпечити комфортні умови для ваших родичів, звертайтеся в будинок для людей похилого віку в Борисполі «Родичі». Тут готові обговорити вашу ситуацію і допомогти вибрати найкращий варіант розміщення. Забезпечується якісна медична допомога та дружня атмосфера.

Умови проживання

У будинках для людей похилого віку забезпечується затишне проживання для літніх людей, яким потрібен постійний догляд, медична допомога або просте спілкування. У дружній і затишній атмосфері люди похилого віку можуть почуватися як удома. Персонал піклується про комфорт і благополуччя кожного мешканця.

У будинках для людей похилого віку часто проводять різні заходи й активності, які сприяють соціалізації та спілкуванню. Тут можна взяти участь у культурних заходах, фізкультурних заняттях, творчих майстер-класах та інших цікавих подіях. Завдяки цьому, люди похилого віку не почуваються самотньо і мають можливість знаходити нових друзів і спілкуватися з однодумцями.

Крім того, у будинках для людей похилого віку приділяється особлива увага догляду за кімнатами та загальними зонами. Тут передбачено все необхідне для зручності проживання, включно з чистими і доглянутими приміщеннями, ліжками з протипролежневими матрацами для лежачих постояльців, смачним харчуванням, медичним обслуговуванням і лікуванням у кваліфікованих лікарів.

Цілодобовий сервіс

Досвідчений персонал надає допомогу і підтримку в будь-який час доби. Медсестри та лікарі перебувають на чергуванні, щоб розв’язувати проблеми, що виникли, і надавати необхідні медичні послуги. Завдяки цілодобовому догляду літні люди можуть почуватися захищеними.

Особлива увага приділяється догляду за літніми людьми з обмеженими можливостями та хворобами, які потребують постійного медичного спостереження. Досвідчені медпрацівники стежать за часом приймання ліків і здійснюють процедури з догляду за здоров’ям.

Будинок для людей похилого віку в Борисполі

Кваліфікований персонал

У будинку для людей похилого віку в Борисполі «Родичі» кваліфікований персонал, що складається з медсестер, лікарів і працівників з догляду за літніми. У співробітників є необхідна підготовка і досвід роботи з людьми похилого віку. Кваліфікований персонал надає допомогу як у медичних процедурах, так і у звичайних повсякденних справах. Усе в сукупності спрямовано на поліпшення якості життя людей похилого віку та створення доброзичливої, турботливої атмосфери.

Збалансоване харчування для людей похилого віку

У будинку для людей похилого віку забезпечується збалансоване і якісне харчування, що враховує потреби літніх людей. Щодня постояльці отримують різноманітні страви, багаті поживними речовинами, необхідними для підтримки здоров’я. Меню розробляється з урахуванням індивідуальних переваг і обмежень щодо дієти для кожної людини окремо. Кухарі в будинку для людей похилого віку стежать за свіжістю продуктів і приготуванням їжі, забезпечуючи високий рівень сервісу і забезпечення потреб мешканців. Як наслідок, пенсіонери насолоджуються смачними та корисними стравами, що сприяють підтримці та поліпшенню їхнього загального здоров’я.

Психологічна допомога

У будинку для людей похилого віку передбачена психологічна підтримка. Досвідчені фахівці працюють із літніми людьми, допомагаючи їм справлятися з емоційними труднощами й адаптуватися до нових умов проживання. Психологічна підтримка охоплює індивідуальні консультації, групові заняття та різні методики роботи з емоціями і стресом. Завдяки цій допомозі люди похилого віку можуть почуватися впевненіше, спокійніше і комфортніше в новому місці проживання, що сприяє їхньому загальному благополуччю і самопочуттю.

Реабілітація літніх після хвороб

Благополуччя літніх людей залежить переважно від їхнього здоров’я. Тим, хто пережив серйозні захворювання і потребує постійного догляду, доцільно залишитися в спеціалізованій установі – будинку для людей похилого віку в Борисполі «Родичі».

Реабілітація літніх людей після хвороб передбачає:

 • догляд, який здійснює персонал, що пройшов навчання з надання допомоги хворим із різними порушеннями;
 • розміщення відповідно до віку та тяжкості стану;
 • щоденна лікувальна та адаптивна фізкультура, яка допомагає зберегти або відновити рухову активність.

Програми реабілітації включають комплекс послуг, спрямованих на відновлення людини.

Дозвілля за інтересами

У будинку для людей похилого віку в Борисполі «Родичі» літнім людям надається широкий вибір дозвілля за інтересами. Вони можуть узяти участь у різноманітних майстер-класах із рукоділля, відвідувати лекції та бесіди на різноманітні теми або брати участь у культурно-дозвіллєвих заходах, як-от концерти та виставки. Також, їм надано можливість займатися фізичними вправами під керівництвом інструктора або брати участь у творчих групах, де можна захопитися живописом, ліпленням та іншими видами творчості. Програма дозвілля різноманітна і дозволяє кожному знайти заняття до душі.

Будинок для людей похилого віку в Борисполі «Родичі» пропонує якісний догляд і реабілітацію. Для близьких, у яких немає можливості самостійно доглядати за літньою людиною – це місце стане ідеальним варіантом. Тут люди похилого віку завжди будуть під наглядом і отримають допомогу в разі потреби. Сюди можуть звернутися як родичі, так і сама літня людина, яка бажає провести час у приємному оточенні.

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону