Будинок для людей похилого віку в Броварах

Читати на російській

Будинок для людей похилого віку в Броварах «Родичі»

Турбота про родичів, які старіють, особливо за наявності серйозних або хронічних захворювань, вимагає багато часу і зусиль. Організувати його самостійно, часом буває складно. Будинок для людей похилого віку в Броварах «Родичі» може значно полегшити цей процес. У нас надається повний медичний догляд і увага для літніх людей, зокрема для тих, хто переніс інсульт, інфаркт та інші серйозні захворювання. Тут створено домашні умови, де кожен почуватиметься комфортно.

Що таке будинок для людей похилого віку?

ДБудинок для людей похилого віку – це установа, яка призначена для тимчасового або постійного проживання літніх людей. Це чудове рішення для пенсіонерів, які залишилися без сім’ї, почуваються самотньо або потребують постійного медичного догляду та спостереження. У таких установах доступна цілодобова кваліфікована допомога.

У Будинку для людей похилого віку «Родичі» в Борисполі працює професійний персонал, який допомагає і підтримує літніх людей у різних сферах життя, включно з виконанням повсякденних завдань. Вони допомагають із виконанням гігієнічних процедур, харчуванням, лікуванням тощо.

Хто звертається до будинку для людей похилого віку?

Літні люди звертаються до будинку для людей похилого віку в Броварах «Родичі» з різних причин. Догляд за ними є складним завданням, що вимагає спеціальних знань і досвіду. Відсутність таких навичок може створювати труднощі, особливо якщо людина обмежена у своїх рухах через хворобу або травму.

Для забезпечення правильного догляду часто потрібна професійна допомога, яку можуть надати співробітники будинку для престарілих. Навіть за наявності бажання, впоратися з цим завданням досить важко через необхідність спеціальних знань і ресурсів. Крім того, послуги будинку для людей похилого віку актуальні і для здорових пенсіонерів. Тут вони знайдуть нові знайомства та приємно проведуть час.

Переваги будинку для людей похилого віку в Броварах

Будинок для людей похилого віку «Родичі» в Броварах створює умови проживання, які можна порівняти з домашніми.

Серед численних переваг слід виділити:

 1. Організація різноманітного дозвілля і прогулянок (щодня) для літніх людей, у т.ч. для маломобільних. А також, проведення виїзних заходів та екскурсій, щоб забезпечити їм активне та цікаве проведення часу.
 2. Особливе ставлення співробітників до людей похилого віку. Вони намагаються поводитися з ними як із рідними, виявляючи високий рівень турботи та уваги до їхніх потреб і бажань.
 3. Надання комфортних умов проживання для всіх мешканців, незалежно від їхнього стану здоров’я та віку, щоб кожен почувався затишно та безпечно. У т.ч. профілактика пролежнів для лежачих постояльців.
 4. Прозорість у ціноутворенні. Вартість фіксується в договорі.

Якщо вам необхідно забезпечити комфортні умови для ваших літніх родичів, звертайтеся в будинок для людей похилого віку «Родичі» в Броварах. Тут готові обговорити вашу ситуацію і допомогти вибрати найкращий спосіб вирішення всіх питань.

Будинок для людей похилого віку в Броварах

Умови проживання

У будинках для людей похилого віку надається затишне проживання для літніх людей, яким потрібен постійний догляд, допомога медперсоналу або спілкування з однолітками. Тут панує доброзичлива і затишна атмосфера, що створює відчуття домашнього затишку для людей похилого віку. Професійний персонал піклується про комфорт і благополуччя кожного мешканця.

У будинках для людей похилого віку регулярно проводять різні заходи й активності, що сприяють соціалізації та спілкуванню. Тут можна брати участь у культурних подіях, займатися фізкультурою, відвідувати творчі майстер-класи та інші цікаві заходи. Завдяки розмаїттю розваг, люди похилого віку завжди чимось захоплені і не почуваються самотніми. Вони знайомляться і спілкуються з однолітками, знаходять справжніх друзів.

Крім того, ми особливу увагу приділяємо догляду за приміщеннями та громадськими зонами. Надаємо все необхідне для комфортного проживання, включно з чистотою і затишком у приміщеннях, смачним харчуванням, медичним обслуговуванням і лікуванням, підібраним кваліфікованими лікарями.

Цілодобовий догляд

В установі забезпечується цілодобовий догляд і спостереження. Професійний персонал завжди готовий надати допомогу і підтримку. Медсестри і лікарі перебувають на чергуванні, щоб оперативно реагувати на виниклі проблеми. Завдяки цілодобовому догляду, літні люди можуть відчувати себе захищеними.

ООсоблива увага приділяється літнім людям з обмеженими можливостями та хворобами, які потребують постійного медичного спостереження. Досвідчені медпрацівники піклуються про правильне приймання ліків і проводять процедури, які важливі для здоров’я.

Кваліфікований персонал

В установі для людей похилого віку «Родичі» в Броварах працює висококваліфікований персонал, що включає в себе медсестер, лікарів і співробітників, що спеціалізуються на догляді за літніми людьми. Усі співробітники пройшли відповідну підготовку і мають багаторічний досвід роботи з людьми похилого віку.

Кваліфікований персонал не тільки займається медичними процедурами, а й допомагає у вирішенні звичайних повсякденних завдань. Усі зусилля спрямовані на підвищення якості життя людей похилого віку та створення атмосфери турботи і взаєморозуміння.

Збалансоване харчування для літніх людей

У будинку для людей похилого віку надається не тільки якісне харчування, а й дбайливий підхід до кожної людини. Щодня шеф-кухарі розробляють спеціальні меню, що враховують індивідуальні вподобання та дієтичні потреби. Завдяки цьому, пенсіонери отримують різноманітні страви, наповнені необхідними вітамінами та мінералами, що допомагають підтримувати імунітет і зміцнювати організм.

Кухарі контролюють якість і свіжість продуктів, щоб гарантувати безпеку та смак страв. Усі вони готуються з турботою і любов’ю, щоб задовольнити вподобання постояльців. Пенсіонери не тільки отримують потрібні поживні речовини, а й насолоджуються їжею, а це сприяє збереженню і поліпшенню їхнього загального здоров’я.

Психологічна підтримка

У нашому будинку для людей похилого віку особливу увагу приділяють психологічній підтримці. Досвідчені фахівці працюють із постояльцями, допомагаючи їм долати емоційні труднощі й адаптуватися до нових умов проживання. Психологічна підтримка охоплює індивідуальні консультації, заняття в групах, де можна ділитися досвідом, і різні методики роботи з емоціями та стресом. Завдяки цій допомозі люди похилого віку почуваються впевненіше, спокійніше і комфортніше в новому місці проживання, що сприяє поліпшенню їхнього загального стану.

Реабілітація людей похилого віку після хвороб

Для літніх людей благополуччя залежить переважно від стану їхнього здоров’я. Для тих, хто зазнав серйозних захворювань і потребує постійного догляду, рекомендується обрати проживання в спеціалізованій установі – наприклад, у будинку людей похилого віку «Родичі» в Броварах.

Реабілітація літніх людей включає в себе такі моменти:

 • надання послуг із догляду спеціально навченим персоналом, обізнаним про способи допомоги людям із різними порушеннями;
 • розміщення в палатах, враховуючи вік і ступінь тяжкості стану;
 • щоденні заняття лікувальною та адаптивною фізкультурою, що сприяють збереженню або відновленню рухової активності.

Програми реабілітації охоплюють широкий спектр послуг, завдяки яким можна поліпшити якість життя людини

Дозвілля за інтересами

У будинку для людей похилого віку «Родичі» в Броварах літнім людям пропонується різноманітне дозвілля з майстер-класами, лекціями, культурними заходами, заняттями фізичними вправами, а також, творчими групами. Різнобічні можливості дозвілля дають змогу кожному обрати цікаві заняття.

Будинок для людей похилого віку в Броварах «Родичі» пропонує якісний догляд і реабілітацію. Це ідеальне місце для літніх людей, які потребують підтримки. Звернувшись сюди, людина перестане почуватися самотньою, оскільки перебуватиме в оточенні однолітків.

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону