Будинок для людей похилого віку в Гостомелі

Читати на російській

Будинок для людей похилого віку в Гостомелі «Родичи»

Догляд у будинку для людей похилого віку в Гостомелі «Родичі» за багатьма параметрами перевершує той, який можуть надати приватні доглядальниці. У подібній установі ваша близька людина буде 24 на 7 отримувати увагу і турботу з боку персоналу, без необхідності турбуватися. Літні люди бувають вимогливими, тому пошук доглядальниці значно ускладнюється. У будинку для людей похилого віку обов’язково знайдуть підхід до людини.

Що таке будинок для людей похилого віку?

Під будинком для людей похилого віку мається на увазі спеціалізована установа, де доглядають і підтримують літніх людей. Тут поєднуються елементи пансіонату і клініки, при цьому створюється атмосфера, що нагадує домашню, але з постійним наглядом. Якщо родичі не можуть надати достатній догляд для літнього члена сім’ї, будинок для людей похилого віку стає найкращим варіантом для вирішення подібної ситуації.

Хто звертається до будинку для людей похилого віку?

Сюди може звернутися практично будь-яка літня людина, незалежно від причини. Наприклад, вона просто втомилася сидіти вдома сама і потребує компанії, або їй потрібен постійний медичний нагляд. У будь-якому разі, в таких установах людина знайде те, що шукає.

Також такі установи затребувані, коли родичі не можуть забезпечити відповідний догляд своїм близьким. У будинку для людей похилого віку в Гостомелі «Родичі» проживають люди з інвалідністю, розумовими та фізичними порушеннями. Тут їм нададуть індивідуальний догляд і необхідну підтримку. Послуги доступні і здоровим пенсіонерам, які потребують спілкування та розваг.

Переваги будинку для людей похилого віку в Гостомелі

При дотриманні правильного підходу, навіть літні люди з серйозними захворюваннями можуть насолоджуватися високою якістю життя. Переїжджаючи в будинок для людей похилого віку в Гостомелі «Родичі», людина занурюється в комфортну атмосферу, де панує доброзичлива обстановка. Тут індивідуально підходять до кожного і приділяють увагу психологічній підтримці, від якої переважно залежить адаптація людини на новому місці.

Серед переваг будинку для людей похилого віку «Родичі» в Гостомелі виокремлюється таке:

  Життя в красивому й екологічному місці, що ідеально підходить для прогулянок на свіжому повітрі.
 1. Розробка дієвих персоналізованих програм відновлення, спрямованих на відновлення активності.
 2. Домашня обстановка, сумлінне ставлення і турбота з боку персоналу. Це допомагає людині простіше адаптуватися до нових умов, водночас отримати позитивні емоції.
 3. Можливість спілкування з іншими пенсіонерами, розширення кола спілкування та отримання позитивних вражень.
 4. Цілодобова підтримка медичного персоналу, готового допомогти з гігієною, прийомом лікарських препаратів та іншими призначеннями лікаря.
 5. Професійні доглядальниці з відповідними знаннями про догляд за літніми людьми з різними захворюваннями, що гарантують персональний підхід і турботу.

Перераховані вище переваги роблять будинок для людей похилого віку «Родичі» чудовим місцем для пенсіонерів, яким потрібна турбота і догляд.

Умови проживання

Будинок для людей похилого віку «Родичі» розташований у спокійному й екологічному районі Гостомеля, далеко від доріг. На окрему увагу заслуговує благоустрій території. Крім естетичних ландшафтних зон, тут є лавочки для відпочинку і доріжки для приємних прогулянок.

Для активних постояльців на території організовуються спортивні заняття, які проводяться під контролем лікарів. Для всіх жителів передбачені різні заходи, прогулянки, можливість перегляду ТБ тощо.

Чистота і гігієна – вкрай важливі, тому цим моментам приділяється особлива увага. На регулярній основі проводять профілактичні обробки, очищають не тільки поверхні, а й повітря. Застосовується УФ-знезараження.

Цілодобовий догляд

«Родичі» – це будинок для людей похилого віку, де пропонується комплексне обслуговування. Ухвалення рішення про переїзд у таке місце є серйозним кроком, тому важливо підходити до цього питання відповідально.

У будинку для людей похилого віку в Гостомелі «Родичі» здійснюється цілодобове медичне спостереження, що особливо важливо для людей, які страждають від різних захворювань і потребують регулярної медичної допомоги. Тут надається значний список медичних послуг, включно з доглядом за пацієнтами з різними порушеннями здоров’я.

Кваліфікований персонал

У будинку для людей похилого віку «Родичі» в Гостомелі турботливий і професійний персонал, який володіє глибоким розумінням особливостей літніх пацієнтів. Багато з них пройшли спеціальне навчання, щоб краще задовольнити потреби літніх громадян. У штаті співробітників є кваліфіковані медичні фахівці, включно з досвідченими медсестрами, які готові надати допомогу хворим мешканцям і забезпечити їм необхідний догляд.

У будинку для людей похилого віку є і помічники, які пройшли спеціальне навчання. Вони надають допомогу у виконанні різних завдань, таких як підтримка гігієни, прийом їжі та надання інших невідкладних послуг, які не мають відношення до медичних.

Збалансоване харчування для людей похилого віку

Увага до раціону харчування є важливим аспектом турботи про літніх людей. Харчування має бути збалансованим, сприяти підтримці здоров’я і поліпшенню стану. Крім того, прийом їжі має приносити задоволення. У нас, плануючи меню, відмовляються від принципу дієт і одноманітності. Навпаки, ми докладаємо зусиль для того, щоб їжа була не тільки корисною, а й подобалася людині.

Психологічна підтримка

Психологічна допомога відіграє значну роль у житті літніх людей, допомагаючи їм справлятися зі стресом, депресією та іншими емоційними проблемами. Пенсіонерам порівняно часто доводиться стикатися з втратою близьких, погіршенням здоров’я та обмеженнями в повсякденному житті, що може викликати в них почуття самотності та безпорадності. Психологічна підтримка допомагає їм висловлювати свої почуття, розв’язувати внутрішні конфлікти і знаходити шляхи до внутрішнього спокою. Вона сприяє адаптації до мінливих умов життя, що сприяє збереженню психологічного благополуччя. Психологічна підтримка також може допомогти людям похилого віку впоратися з віковими стереотипами та негативними переконаннями щодо старіння, що дасть їм змогу проживати більш повноцінне та задовільне життя.

Будинок для людей похилого віку в Гостомелі

 

Реабілітація людей похилого віку після хвороб

У літньому віці процеси загоєння та відновлення після операцій зазвичай проходять повільніше, а ризик виникнення ускладнень і загострення наявних захворювань зростає. Незважаючи на це, більшість літніх виписуються з лікарні досить швидко, навіть якщо повне одужання настане ще не скоро. У зв’язку з цим, важливо надати їм комплексний догляд і підтримку.

Необхідно враховувати особливості кожного літнього, оскільки стан здоров’я унікальний і вимагає індивідуального підходу до лікування та реабілітації. Так, наприклад, після інсульту, акцент робиться на відновленні мови і координації рухів. Для пацієнтів, які перенесли інфаркт, важливим є відновлення ССС і фізичної витривалості. Це досягається через спеціально розроблені вправи, дієту і контроль за фізичною активністю.

Також приділяється увага психологічній підтримці в період реабілітації. Багато пацієнтів після серйозних захворювань або операцій відчувають стрес, депресію і тривожність. Робота з психологом допомагає їм впоратися з емоційними труднощами, повернутися до звичайного життя і прийняти свій новий стан.

Дозвілля за інтересами

У будинку для літніх людей надаються різні соціально-культурні програми, що сприяють активному та насиченому життю. Вони включають організацію культурних заходів з метою урізноманітнити дозвілля. Загалом, тут на постояльців чекає велика кількість заходів, спрямованих не тільки на спілкування, а й на освоєння нових навичок, отримання знань тощо.

Спеціалізований догляд, який досить часто потрібен людям похилого віку, можуть надати далеко не всі. Тут потрібен час і відповідні знання. Виходом із подібної ситуації є будинок для людей похилого віку в Гостомелі «Родичі». Тут на вас чекає не тільки комфортне житло, а й турбота про людину, що зачіпає всі аспекти її життя.

Інші послуги

Догляд за людьми з депресією

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за літніми після інсульту

Відновлення після госпіталізації

Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону