Будинок для людей похилого віку в Ірпені

Читати на російській

Будинок для людей похилого віку в Ірпені «Родичі»

Звернення до будинку для людей похилого віку — це відмінна альтернатива послугам доглядальниць з оплатою за кожну годину чи день. У пансіонаті ваша близька людина отримує цілодобову увагу та турботу. Немає необхідності турбуватися про те, що йому не принесуть ліки або не нададуть допомоги у критичній ситуації. Літні люди можуть бути примхливими, тому іноді складно знайти відповідну доглядальницю. Вибравши будинок для людей похилого віку в Ірпені «Родичі» ви можете бути впевнені, що ваша близька людина буде в хороших руках серед досвідченого та кваліфікованого персоналу, з яким йому буде комфортно та легко знаходити спільну мову.

Що таке будинок для людей похилого віку?

Будинок для людей похилого віку – спеціальна установа, що спеціалізується на догляді та підтримці літніх людей. Воно поєднує в собі елементи пансіонату та лікарні, при цьому створює середовище, наближене до домашньої атмосфери, але з цілодобовим спостереженням. У ситуації, коли близькі з якихось причин не можуть забезпечити повноцінний догляд самостійно, будинок для людей похилого віку стає оптимальним рішенням.

Хто звертається до будинку для людей похилого віку?

В пансіонати звертаються літні люди, які потребують спеціалізованого догляду, медичного спостереження та підтримки. Наприклад, якщо не можуть самостійно справлятися з повсякденними завданнями через вік, стан здоров’я або інші обставини. Також звертаються родини літніх людей, якщо немає можливості забезпечити належний догляд самостійно. У будинок для людей похилого віку в Ірпені «Родичі» можуть звертатися інваліди, люди з обмеженими фізичними чи розумовими можливостями. Їм нададуть спеціалізований догляд та підтримку.

Переваги будинку для людей похилого віку в Ірпені

Навіть у літньому віці та при серйозних захворюваннях якість життя може бути досить високою. Вибравши будинок для людей похилого віку в Ірпені «Родичі», ваша близька людина буде жити в комфортних умовах. Тут на вас чекає доброзичливе ставлення персоналу, індивідуальний підхід та психологічна підтримка.

Переваги переїзду до будинку для людей похилого віку в Ірпені «Родичі»:

 1. Проживання у гарному екологічному місці, з спеціально обладнаною територією для піших прогулянок.
 2. Ефективні програми реабілітації, спрямовані відновлення активності, які підбираються лікарем персонально кожної людини.
 3. Домашня обстановка, доброзичливість та поважне ставлення з боку персоналу. Все перераховане вище сприяє отриманню позитивних емоцій, завдяки чому адаптація проходить комфортно і досить швидко.
 4. Є можливість спілкуватись з іншими мешканцями будинку для людей похилого віку, розширивши своє коло знайомств – це дає позитивні емоції. До того ж, людина не буде на самоті, якщо, звичайно, не бажає цього.
 5. Цілодобова підтримка медсестер і доглядальниць. Тут допомагають із гігієнічними процедурами, прийомом ліків та виконанням дій, які були призначені лікарем.
 6. У доглядальниць є відповідні знання про правильне поводження з людьми похилого віку, особливо з тими, у яких є фізичні та/або психічні захворювання. Вони обов’язково знайдуть підхід до кожного.

Будинок для людей похилого віку в Ірпені

Вище перераховані основні переваги будинку для людей похилого віку«Родичі». Ці фактори роблять його ідеальним місцем для проживання людей похилого віку, яким потрібна турбота і підтримка.

Умови проживання

Будинок для людей похилого віку в Ірпені «Родичі» розташований у тихому і чистому районі, далеко від галасливих магістралей. Територія оформлена у вигляді доглянутих ландшафтних зон з клумбами та доріжками для прогулянок, а також передбачені зручні лавочки для відпочинку в тіні дерев та чагарників.

Для активних гостей пропонуються спортивні заняття, які проходять під наглядом лікаря. Для мешканців передбачені різноманітні заняття, прогулянки та перегляд телепередач.

Особлива увага приділяється підтримці чистоти та гігієни. Регулярно проводяться профілактичні заходи, включаючи ультрафіолетове знезараження повітря та поверхонь, а також використання безпечних для людини дезінфікуючих засобів.

Цілодобовий догляд

«Родичі» – будинок для людей похилого віку, де надається повне пансіонне обслуговування, включаючи харчування та догляд, адаптовані під індивідуальні потреби кожного гостя. Переїзд до такої установи – серйозний крок. Визначення потрібного типу догляду є запорукою успіху, тому до цього питання потрібно підійти відповідально.

У будинку для людей похилого віку в Ірпені «Родичі» цілодобово спостерігають за постояльцями, що особливо важливо для тих, хто страждає від різних захворювань та потребує регулярного медичного втручання. Надається широкий спектр спеціалізованих медичних послуг для таких станів, як деменція, хвороба Паркінсона, Альцгеймера, інсульти, а також післяопераційного відновлення та інших короткострокових потреб.

Кваліфікований персонал

У будинку для людей похилого віку дбайливий персонал, який розуміє особливості літніх пацієнтів. Вони мають ліцензію медичних працівників або пройдено спеціальне навчання. В закладі є кваліфікований медичний персонал, включаючи досвідчених медсестер, готових надати допомогу хворим постояльцям.

Крім цього працюють і помічники, які навчені догляду за людьми похилого віку. Вони допоможуть у виконанні щоденних завдань, таких як підтримка гігієни, купання, приготування їжі, транспортування та інші невідкладні потреби, не пов’язані з медициною.

Збалансоване харчування для людей похилого віку

Літнім важливо стежити за раціоном харчування. Воно має бути збалансованим, сприяти зміцненню здоров’я та покращенню стану. І звичайно ж їжа повинна приносити задоволення. Відмова від суворих дієт та одноманітного харчування є основним принципом у плануванні меню будинку для людей похилого віку в Ірпені «Родичі».

Психологічна підтримка

Люди похилого віку переживають значні зміни у своєму світогляді. Ці зміни позначаються на їх сприйнятті навколишнього світу, поведінці, самооцінці та психічному стані. Наша команда психологів надає допомогу ненав’язливо, через індивідуальні консультації чи групові сеанси психотерапії. Такий підхід дозволяє досягти відмінних результатів: успішно боротися з депресією, вирішувати реальні та уявні проблеми, зміцнювати взаємини між людьми похилого віку і вирішувати конфлікти.

Дозвілля за інтересами

У будинку для людей похилого віку проводяться різноманітні соціально-культурні заходи, що сприяють активному та насиченому життю літніх гостей. Тут організовуються культурні заходи, такі як концерти, виставки та лекції, щоб збагатити їхнє дозвілля. Також проводяться тематичні зустрічі та майстер-класи, що дозволяють гостям спілкуватися, ділитися досвідом та розвиватися.

Реабілітація літніх людей після хвороб

Слід зазначити, що у літньому віці загоєння проходить повільніше, а ризик загострення супутніх захворювань та післяопераційних ускладнень набагато вищий. Незважаючи на це, їхнє перебування у лікарні зазвичай обмежене, навіть якщо повне відновлення ще далеко. Людям похилого віку особливо важлива комплексна турбота, включаючи ефективне знеболювання, запобігання пролежням та застійній пневмонії, а також поступова реабілітація та постійний догляд. Крім перерахованого вище, проводиться реабілітація різних захворювань, наприклад, інсульту, інфаркту та інших.

Люди старше 60-ти років досить часто потребують спеціального догляду, особливо при або після важких захворювань. Будинок для людей похилого віку в Ірпені «Родичі» – затишне місце з відмінними умовами, включаючи житло, харчування та медобслуговування. Зверніться до нас і ви будете впевнені в безпеці та комфорті близької літньої людини.

Автор статті
Соціальний педагог Ірина Коваль

Залишіть заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами на протязі 40 секунд

  Ваше ім'я
  Номер телефону

  Інші послуги

  Догляд за людьми з депресією

  Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

  Догляд за літніми після інсульту

  Відновлення після госпіталізації

  Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
  Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
  Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

   Ваше ім'я
   Номер телефону