Вітаємо з Днем народження!

Читати на російській

У приватному пансіоні «Родичі» організовують дозвілля та ефективно борються з нудьгою та монотонністю. Якщо Ви звернулися сюди, то у вас з’являється багато вільного часу, який можна присвятити новим захопленням. Наприклад, рукоділля, танці, садівництво, малювання або щось інше.

Дозвілля в приватному пансіонаті

У пансіонаті «Родичі» велика увага приділяється розвагам. Це важлива складова ефективного лікування та уповільнення старіння. Завдяки позитивним емоціям, люди відчувають приплив енергії та сил, що допомагає справлятися із захворюваннями. Командою була розроблена програма розваг для різних категорій людей похилого віку.

Обов’язково враховуються такі параметри:

 1. вік
 2. особисті вподобання
 3. фізичні особливості
 4. психологічні та розумові здібності
 5. адаптація в колективі.

Тут кожен день насичений позитивними подіями. Домогтися такого результату в домашніх умовах важко. У більшості випадків літні люди воліють проводити час біля телевізора. Це негативно впливає як на фізичне, так і на психологічне здоров’я.

Поздравляем с Днем Рождения!

Серед розваг для гостей пансіонату виділяється таке:

 • Відвідування культурних заходів. Прогулянки організовуються та контролюються супроводжувачами, що робить їх безпечними.
 • Різноманітні настільні ігри. Цей вид розваг підходить для кожної людини. Вони допомагають тренувати розумові здібності та розвивати творчі навички.
 • Клуб любителів читати. У вільному доступі велика бібліотека, зокрема аудіокниги. Можна читати/слухати їх та обговорювати з іншими.
 • Майстер-класи та тематичні вечори. Допомагають зрозуміти гостям, який рід занятть їм найбільше підходить.
 • Малювання. Спрямоване на розслаблення та розвиток дрібної моторики, допомагає заспокоїти нервову систему.

У пансіонаті працює досвідчена команда, яка використовує лише безпечний відпочинок. Тут дотримуються правила, що розвага не має нашкодити. Гості залучаються до чогось цікавого та корисного. Ви можете не переживати за стан близької людини, тому що вона цілодобово перебуватиме під наглядом.

Привітання з днем ​​народження

День народження у пансіонаті – не привід для смутку. Він буде організований найкращим чином і принесе лише радість. Тут відзначають день народження будь-якого гостя без винятку. Персонал докладає максимум зусиль, щоби цей день для іменинника був особливим. Це не додаткова послуга, за яку потрібно платити, а наш подарунок.

Організація включає наступне:

 • вітання від інших гостей і звичайно ж персоналу пансіонату
 • проведення свята: конкурси та інші заходи з урахуванням інтересів іменинника
 • святковий стіл.

Святкування дня народження має на увазі, що до пансіонату приїдуть родичі іменинника, але навіть якщо у вас не вийде приїхати, тут допоможуть вирішити цю проблему. Можна організувати конференцію в інтернеті або зв’язатися з будь-яким зручним способом. Навіть самотні постояльці не залишаться без уваги. У приватному пансіонаті «Родичі» привітають із днем ​​народження кожного.

Читайте також

Профілактика пролежнів

Під пролежнем мається на увазі некроз м'яких тканин, причиною якого є порушений кровообіг, викликаний тривалим стисканням певної ділянки тіла.

9 Лютого 2022

Профилактика пролежней

Под пролежнем подразумевается некроз мягких тканей, причиной которого является нарушенное кровообращение, вызванное продолжительным сдавливанием определённого участка тела. В большинстве случаев это...

9 Лютого 2022

Фізична активність у літньому віці

Спорт необхідний для того, щоб уповільнити процеси старіння, запобігти розвитку вікових захворювань та загалом зміцнити організм.

9 Лютого 2022

Физическая активность в пожилом возрасте

Спорт необходим для того, чтобы замедлить процессы старения, предотвратить развитие возрастных заболеваний и, в целом, укрепить организм.

9 Лютого 2022
Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону