Хвороба Альцгеймера

Читати на російській

Хвороба Альцгеймера – одна з найпоширеніших хвороб серед людей похилого віку. За даними статистики, від неї страждають близько 40 мільйонів людей у ​​всьому світі; очікується, що до 2050 року це число збільшиться вдвічі. Це тяжкий нейрокогнітивний розлад, що полягає у порушенні нейронних зв’язків у тканинах кори головного мозку. На жаль, саме воно поступово призводить до згасання розумових здібностей та втрати самостійності. Перші симптоми зазвичай пов’язані з легким розладом короткочасної пам’яті, забуванням подій і розмов. При цьому людина похилого віку може добре пам’ятати все, що відбувалося з нею в далекому минулому. Через якийсь час і ці спогади стираються зі свідомості людини, і з’являється ряд інших більш очевидних симптомів: відсутність логічного мислення, втрата орієнтації у просторі та часі, порушення мови, погіршення загального фізичного стану людини похилого віку.

Перший сигнал – втрата короткочасної пам’яті. Хворі люди забувають нещодавні події та домовленості, назви чи призначення знайомих предметів, кладуть їх у дивні місця. Вони ставлять одні й самі питання кілька разів поспіль, не запам’ятовують відповіді на них. На останніх стадіях хвороби пацієнти починають забувати імена та особи рідних та близьких, власне ім’я, не впізнають себе у дзеркалі.

На превеликий жаль ми не можемо повністю подолати хворобу, але в наших силах уповільнити її розвиток, стабілізувати поведінку та підвищити когнітивні здібності пацієнта

Болезнь Альцгеймера

Читайте також

Профілактика пролежнів

Під пролежнем мається на увазі некроз м'яких тканин, причиною якого є порушений кровообіг, викликаний тривалим стисканням певної ділянки тіла.

9 Лютого 2022

Профилактика пролежней

Под пролежнем подразумевается некроз мягких тканей, причиной которого является нарушенное кровообращение, вызванное продолжительным сдавливанием определённого участка тела. В большинстве случаев это...

9 Лютого 2022

Фізична активність у літньому віці

Спорт необхідний для того, щоб уповільнити процеси старіння, запобігти розвитку вікових захворювань та загалом зміцнити організм.

9 Лютого 2022

Физическая активность в пожилом возрасте

Спорт необходим для того, чтобы замедлить процессы старения, предотвратить развитие возрастных заболеваний и, в целом, укрепить организм.

9 Лютого 2022
Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

    Ваше ім'я
    Номер телефону