Пансіонат реабілітації після інсульту

Читати на російській

Пансіонат для реабілітації після інсульту «Родичі» потрібний для того, щоб допомогти людям, яким довелося перенести інфаркт головного мозку. Це потрібно для часткового чи повного відновлення колишніх здібностей. Догляд включає комплекс процедур, які повинні бути проведені на належному рівні. Інакше результат буде незадовільним.

Зміни в організмі після інсульту

Нещодавно з інсультом стикалися тільки в похилому віці, але останнім часом із цим захворюванням стикаються і молоді люди. Це небезпечна хвороба, яка часто закінчується летально. Тим, хто вижив, доводиться мати справу із різними порушеннями. Хвороба зачіпає мовленнєві навички та ОРА. Спостерігаються і когнітивні та емоційні порушення.

Основні проблеми, з якими стикаэтсья людина після інсульту:

 • частковий або повний параліч
 • знижена чутливість тканин
 • оніміння шкіри
 • проблеми з промовою
 • порушення координації
 • проблеми із зором
 • порушення сечовипускання та дефекації.

Цей перелік порушень після інсульту далеко не повний. Родичі не завжди готові до такої ситуації. Щоб забезпечити догляд, краще помістити людину в пансіонат. При правильному підході до реабілітації можна відновити всі або більшу частину функцій.

Пансионат реабилитации после инсульта

Тривалість реабілітації

Тривалість реабілітаційного періоду після інсульту різна. Вона залежить від великої кількості факторів, серед яких:

 1. Форма хвороби.
 2. Місце, в якому розташоване вогнище захворювання.
 3. Період часу між нападом та наданням екстреної медичної допомоги.

Згідно зі статистичними даними та дослідженнями, якщо правильно підійти до догляду за хворим, висока ймовірність повністю відновити функції організму.

Форми інсульту та особливості реабілітації

Те, як проходитиме реабілітація, в основному залежить від форми захворювання:

 • Первинна. У цьому випадку людина стикається з паралічем кінцівок та порушеннями координації рухів. Для відновлення потрібно щонайменше півроку. Для повноцінної реабілітації в середньому потрібен рік.
 • Ішемічна. Наслідками такого інсульту є порушення координації рухів та проблеми із зором. У легкій формі поляризуються кінцівки, спостерігається дисфункція частини особи з того боку, в якій було вогнище. Частково можна відновитися за 1,5-2 місяці, а для повної реабілітації потрібно 3 місяці.
 • Ішемічна важка форма. При цій формі паралізується одна частина тіла. За такої поразки повністю відновитися неможливо. Для часткової реабілітації потрібно кілька років.

У приватному пансіонаті «Родичі» враховують особливості нагоди та на основі цього підбирають програму реабілітації.

Чи допомагає гімнастика після інсульту?

Після інсульту у людей порушуються рухові функції, тому в реабілітації обов’язково мають бути передбачені заняття щодо їх відновлення. За допомогою спеціалізованої гімнастики можна досягти хороших результатів.

У приватному пансіонаті “Родичі” працює досвідчений персонал, який проводить ефективні гімнастичні заняття. Суворо контролюється рівень навантаження, складається індивідуальна програма тренувань. Під час занять регулярно вимірюють тиск та стежать за швидкістю пульсу. Починають вправи з мінімальними навантаженнями, поступово збільшуючи їх. Перед гімнастикою м’язи обов’язково розігрівають за допомогою масажу, грілки чи розтирання теплою водою. Тривалість одного гімнастичного заняття для лежачих хворих становить 2-3 години.

Завдяки великому досвіду співробітників пансіонату постояльцям вдається частково чи повністю відновитись після інсульту. Усі заняття проходять під суворим контролем, вирізняються безпекою.

Відновлення мови

Щоб відновити мовні функції, можуть бути призначені такі заняття:

 • музика
 • вимова одиничних звуків
 • витягування мови
 • облизування губ
 • масаж обличчя.

Ці заняття є обов’язковими під час реабілітації після інсульту.

Побутові навички

Якщо інсультний хворий має можливість повністю відновитися, то співробітники пансіонату «Родичі» докладуть максимум зусиль для відновлення побутових навичок. Також, вони розкажуть рідним, як необхідно правильно доглядати людину, яка перенесла інсульт.

Соціально-психологічне відновлення

Через те, що людина втрачає здатність вести звичний спосіб життя, у неї може виникнути відчуття, що вона стала зайвою та ізгоєм у суспільстві. Поступово проблема лише посилюється і часто доводиться звертатися за сторонньою допомогою. В умовах пансіонату людина почуватиметься комфортно та легко. Співробітники будуть поруч, але не нав’язують свою допомогу. Доброзичлива обстановка сприяє реабілітації.

Медикаментозне лікування

За допомогою психологічних методів та гімнастики не можна повністю відновитися після такого тяжкого захворювання. Щоб прискорити реабілітацію, потрібний курс медикаментозного лікування. Підбирають його досвідчені лікарі, котрі знаються на тонкощах наслідків інсульту. Для кожної людини індивідуально прописується курс прийому ліків. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, можна відновити колишні здібності та набратися сили.

Успішність реабілітації

Щоб відновитись після інсульту, потрібно дотримуватися низки принципів:

 • Своєчасний початок реабілітації. Чим раніше, тим швидше і краще результат.
 • Індивідуальний підхід. Реабілітаційна програма підбирається персонально для кожної людини з огляду на особливості кожного випадку.
 • Систематичність. Не можна зупинятися на півдорозі, тому що для результату потрібна регулярність. Якщо пропускати заняття, то не вдасться відновитись.
 • Послідовність. Важливо, щоб усі етапи виконувались послідовно.
 • Комплексність. Щоб відновитись після інсульту, потрібен всебічний підхід: медикаментозне лікування, гімнастика, психотерапія та інші процедури за потребою.
 • Цілодобове спостереження та своєчасне надання екстреної допомоги у разі потреби.

Якщо дотримуватись цих принципів, можна відновитися в найкоротші терміни.

Переваги реабілітації в пансіонаті

Звертаючись до пансіонату «Родичі», Ви можете розраховувати на такі переваги:

 • догляд за хворим 24/7
 • використання інноваційних методів
 • робота з лікарями різних профілів
 • надання психологічної підтримки
 • застосування високотехнологічного обладнання
 • надання своєчасної медичної допомоги
 • індивідуальний підхід до кожної людини та вибір реабілітаційних програм, які прискорюють відновлення
 • комфортні умови для проживання (підходить і для лежачих хворих)
 • живлення відповідно до потреб організму.

Тут Ви будь-коли зможете відвідувати близьку людину, отримавши відомості про стан її здоров’я. Будьте впевнені, що він знаходиться у дбайливих та надійних руках. У пансіонаті реабілітації після інсульту «Родичі» працюють досвідчені співробітники, які нададуть допомогу з відновлення.

Читайте також

Профілактика пролежнів

Під пролежнем мається на увазі некроз м'яких тканин, причиною якого є порушений кровообіг, викликаний тривалим стисканням певної ділянки тіла.

9 Лютого 2022

Профилактика пролежней

Под пролежнем подразумевается некроз мягких тканей, причиной которого является нарушенное кровообращение, вызванное продолжительным сдавливанием определённого участка тела. В большинстве случаев это...

9 Лютого 2022

Фізична активність у літньому віці

Спорт необхідний для того, щоб уповільнити процеси старіння, запобігти розвитку вікових захворювань та загалом зміцнити організм.

9 Лютого 2022

Физическая активность в пожилом возрасте

Спорт необходим для того, чтобы замедлить процессы старения, предотвратить развитие возрастных заболеваний и, в целом, укрепить организм.

9 Лютого 2022
Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону