Вправи для покращення пам’яті

Читати на російській

Співробітники будинку для людей похилого віку «Родичи» готові забезпечити своїх підопічних шанобливим та доброзичливим ставленням. Вони докладуть максимум зусиль, щоб перебування у них було приємним та корисним для клієнтів. Прекрасна паркова зона, комфортні номери та делікатне звернення сподобаються кожному.

Способи активізації роботи мозку

На жаль, багато людей похилого віку страждають від проблем із пам’яттю, дана проблема може торкнутися і молодих. Тому дуже важливо регулярно виконувати вправи для покращення пам’яті. Вони не складні у виконанні і не вимагають значних тимчасових витрат, але здатні покращувати якість життя людини.

Співробітники будинку для людей похилого віку «Родичи» рекомендують своїм клієнтам такі методи поліпшення або підтримання розумових здібностей:

 • Робота з числами. На жаль, у наш час багато хто не може виконувати будь-які математичні підрахунки без калькулятора або просто цього не хочуть. Дуже корисно намагатись порахувати вартість своїх покупок у магазині в голові, також не зайвим буде періодично повторювати таблицю множення.
 • Оповідання про минуле. Перекажіть будь-кому або навіть самому собі докладно як провели вчорашній день з кінця, тобто починаючи з вечора і закінчуючи вранці. Важливо не втрачати жодних моментів.
 • Читання хороших книг. Намагайтеся щодня поповнювати свій словниковий запас. Важливо намагатися використовувати у повсякденному мовленні нові слова, це безсумнівно, позитивно вплине на пам’ять людини, завдяки чому збільшується як словниковий запас, так і підвищується інтелект людини. Адже за час, проведений за читанням у голові, виникає безліч чітких образів, що надзвичайно стимулює уяву. Розгадування кросвордів теж буде дуже корисним у цій справі. Наприкінці тижня можна проаналізувати, скільки нового ви дізналися.
 • Рутину – геть. Періодично корисно робити незвичайні вчинки. Наприклад, замість кави вранці почніть пити чай або ходіть в магазин не звичною дорогою. Все це допомагає позбутися рутини. Зміна звичних дій допоможе змусити мозок працювати сильніше.
 • Напам’ять. Діти знають безліч віршів, дорослі в цілому їм сильно поступаються в цьому. Виберіть кілька віршів із класики та починайте їх вчити напам’ять. Це не тільки покращить пам’ять, але й дозволить доторкнутися до прекрасного.
 • Щось нове. Знайдіть собі нове захоплення або хобі. Можна записатися на бокс, почати писати вірші чи оповідання. Заняття тим, чим Ви раніше ніколи не займалися, змушує мозок активно працювати. У результаті розвивається уява та покращується зосередженість з пам’яттю.
 • Сон. Повноцінний сон допоможе підтримати вашу пам’ять. Мозок активно працює протягом дня, йому потрібно добре відпочити вночі, щоб наступного дня працювати у повному обсязі.
 • Іноземні мови. Вивчення іноземної мови добре тренує пам’ять, а нове може неодмінно стати в нагоді в житті. Корисно щодня вивчати по 10 слів, а потім розпочати вже освоєння фраз.
 • Вивчіть будь-який предмет, який Вас оточує. Наприклад, поверніться назад і розглядайте, що побачене протягом декількох секунд, а потім, повернувшись назад, спробуйте це описати. Намагайтеся розповісти докладніше про цей предмет.

Упражнения для улучшения памяти

Регулярне виконання перерахованих вище вправ неодмінно сприяє поліпшенню вашої пам’яті. Адже вони не займуть у Вас багато часу, зате гарантовано змусять працювати мозок інтенсивніше. Головне, не забувайте, що для ефективності пам’ять тренувати потрібно регулярно.

На жаль, сучасний ритм життя не завжди дозволяє дітям добре доглядати літніх батьків. Але турбуватись не варто, співробітники будинку для людей похилого віку «Родичи» завжди готові допомогти. Завдяки досвіду та знанням, і доброті вони зможуть зробити життя вашого близького повноцінним та цікавим. Номери пансіонату вказані на сайті, Ви завжди можете зателефонувати та отримати вичерпну інформацію про його роботу.

Читайте також

Профілактика пролежнів

Під пролежнем мається на увазі некроз м'яких тканин, причиною якого є порушений кровообіг, викликаний тривалим стисканням певної ділянки тіла.

9 Лютого 2022

Профилактика пролежней

Под пролежнем подразумевается некроз мягких тканей, причиной которого является нарушенное кровообращение, вызванное продолжительным сдавливанием определённого участка тела. В большинстве случаев это...

9 Лютого 2022

Фізична активність у літньому віці

Спорт необхідний для того, щоб уповільнити процеси старіння, запобігти розвитку вікових захворювань та загалом зміцнити організм.

9 Лютого 2022

Физическая активность в пожилом возрасте

Спорт необходим для того, чтобы замедлить процессы старения, предотвратить развитие возрастных заболеваний и, в целом, укрепить организм.

9 Лютого 2022
Повірте, ми знаємо, як зробити життя літньої людини щасливішим!
Щоб дізнатися подробиці розміщення, телефонуйте +38 073 673 73 93
Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять. Або просто заповніть форму!

  Ваше ім'я
  Номер телефону